Keystone logo
Mongolian University Of Life Sciences

Mongolian University Of Life Sciences

Mongolian University Of Life Sciences

Tanıtım

BAŞKAN'DAN MESAJ

tek üniversite olarak varlık, Yaşam Bilimleri Moğol Üniversitesi (MULS) belirgin geleceği beslemek akademik programların geniş bir yelpazede sunuyor Moğolistan ekonomisinin çekirdeğini teşkil yaşam bilimleri alanında eğitim, araştırma ve yenilik üzerinde duruluyor Moğol toplum için profesyoneller ve liderler.

MULS tamamen kendi çalışmaları kendilerini adamak için öğrencileri ve araştırmacıları özgürlük veren bir atmosfer geliştirmeye odaklanan bir akademik kurumdur. öğrencilerin çalışmaları mükemmelliği yaparken yeni bilgi açığa anahtarı disiplinlerarası çalışmalar, araştırma, yenilik ve uzantısıdır inanıyorum olarak misyonumuz, profesörler, eğitim ve araştırma mükemmellik için çaba lider araştırma odaklı bir üniversite olmaktır. Biz çevreye sürdürülebilir bir toplum hayata oynadığı rolün önemli olduğuna inanıyoruz ve şiddetle amaçlarla Sürdürülebilir Kalkınma Yönelik Misyon Odaklı Araştırma ve Eğitim felsefemiz meşgul bir lider araştırma odaklı bir akademik kurum olarak bizim görevimiz olduğunu her öğrenci her profesör basit yaklaşımla öğrencilere bilimsel anlayışına teslim eden bir bilgi yöneticisi, gibi olmalıdır, bir gözlemci gibi olmalıdır ve her araştırmacı Ar-Ge dayalı yüksek teknoloji sahibi olmalıdır.

Biz uluslararasılaşma önemli ilerlemeler elde ettik ve bizim akademik ve kültürel alışverişini arttırmak yabancı üniversiteler ile bizim işyerlerinde güçlendirmiştir. Günümüz toplumunda, pratik uzmanlık bilgisi ve güçlü problem çözme yetenekleri ile sadece gerçek bir entelektüel kişinin gelecekteki başarı sağlayabilirsiniz. Bunun için, MULS böylece onları Moğolistan önemli katkılar sağlayacaktır taze ve dinamik vatandaşları olmak için izin öğrencilerimiz özel bilgi yüksek düzeyde kazanç sağlamak için eğitim çeşitli stratejiler benimsemektedir.

VİZYONUMUZ:

önde gelen global bir üniversite olma

DEGERLERİMİZ:

Bir olumlu öğretme ve öğrenme ortamı Bir akıllı, yaratıcı ve sorumlu ekip İyi insan duyuları ve etiği ile ilham verici ve iyi motive olmuş bir öğrenci geliştirilmesi için liderlik ülkenin gelişimine katkıda Müreffeh mezunları

Bir Bakışta MULS

Kurulmuş: 1942

Fakülte: Yaklaşık 411 öğretim üyesi

Öğrenciler

Lisans - Yaklaşık 9 086 Yüksek Lisans ve profesyonel öğrencileri - Yaklaşık 2 630 Toplam - Hakkımızda 11 716

Onur

Bilim Moğol Akademisi 16 akademisyen, 7 bilimsel keşifler, 17 Devlet ödül kazananları

Taşınmaz

Ana kampüs - 12.4 hektar /30.64 dönümlük

Kırsal eğitim tesisi - 322,2 hektar /796.17 dönümlük

Kütüphane koleksiyonu

Tarım Merkez Kütüphane - tarım alanında büyük akademik kütüphane, bin 162 civarında ders kitapları, tahminen 820 el yazması öğeleri ve 905 araştırma dergileri, yaklaşık 60 e-kitap içerir. Bu koleksiyona erişim 3 kütüphane salonlarında faaliyet yaklaşık 12 kütüphane personeli tarafından sağlanır.

Okullar ve enstitü

okullar ve kurslar ve ödül akademik derece sunuyoruz 4 araştırma kurumları - Yaşam Bilimleri Moğol Üniversitesi 5 temel akademik birimlerin oluşur.

isimlendirme

üniversite "başlıklı tarımın Moğol devlet üniversitesi" olarak üniversitenin İngilizce ismi Yönetim Kurulu kararı ile Temmuz 2014 yılında "yaşam bilimlerinin Moğol üniversite" olarak değiştirildi.

Konumlar

  • Ulaanbaatar

    17024 Zaisan, Khan-uul District, , Ulaanbaatar

sorular