Keystone logo
Marbella International University Centre BA (Hons) Uluslararası İşletme Yönetimi
Marbella International University Centre

BA (Hons) Uluslararası İşletme Yönetimi

Marbella, İspanya

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 18.900 / per year

Kampüste

Tanıtım

Uluslararası İşletme alanındaki en ilgili konulara genel bir bakış kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Pratik örnekler ve çağdaş iş vakaları aracılığıyla çok uluslu şirketlerin ve stratejilerinin yeni edinilen bilgilere nasıl uygulandığına dair anlayışınızı geliştiriyoruz. Size kariyerinizde başarılı olmanız ve Batı Londra Üniversitesi tarafından verilen değerli bir derece kazanmanız için gereken araçları sağlamayı amaçlıyoruz.

Kültürler, iş fonksiyonları ve hiyerarşiler arasında başkalarını etkileme yeteneğinizi keskinleştirirken, yüksek riskli kararları nasıl alacağınızı ve iş stratejilerini nasıl geliştireceğinizi öğrenmenize yardımcı oluyoruz. Kariyerinizde başarılı olmak ve bir derece kazanmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları size sağlamayı amaçlıyoruz.

Uluslararası İşletme Yönetimi alanında, modern işletme kavramlarından ve dünya çapında sektörel profesyonel deneyimden yararlanan bir Lisans (Hons) programı sunuyoruz. İşletme, ekonomi, finans, pazarlama, iletişim tasarımı ve müzakere alanlarında uzman eğitimcilerden oluşan ekibimiz, kariyerinizde başarılı olmanız ve bir derece kazanmanız için gereken araçları size sağlar. Çekirdek kurs ekibimize ek olarak, birkaç ziyaretçi endüstri uzmanı kurs boyunca konuk derslere katılmaktadır.

MIUC'ta, eleştirel ve yaratıcı düşünme becerilerinizi geliştirmeniz ve küreselleşmiş bir ekonomide başarılı olmanız için size teorik ve pratik araçlar sağlıyoruz. Öğretim görevlilerimiz, uzmanlıklarını kullanarak size ilgili teorinin yanı sıra endüstri uygulamalarını da öğretiyor, enternasyonalizm ve pratiklik üzerine kurulu bir yükseköğretimin sunduğu fırsatları vurguluyor.

Programımız, iş dünyası ve iş dünyasına giden yollarda üç yıllık eğitimi kapsayan modüler bir yapıya sahiptir. Size ihtiyacınız olan temel bilgi ve becerileri sağlayan zorunlu modüller sunarken, seçmeli ve dil modülleri de kursunuzu ilgi alanlarınıza ve kariyer hedeflerinize göre şekillendirmenize olanak tanır.

Önümüzdeki üç yıl boyunca size uluslararası işletme yönetimi, uluslararası finans ve uluslararası pazarlama konularında rehberlik edeceğiz. Ayrıca, gelişmekte olan piyasalar ve gelişmiş ekonomiler içinde yer alan çeşitli uluslararası işletme bağlamlarını da inceleyeceksiniz. MIUC'ta, öğrenim yolculuğunuzun yönünü ve gelecekteki kariyer yönünüzü bilgilendirmek ve şekillendirmek için öğreniminize aktif bir yaklaşım benimsemenizi teşvik ediyoruz.

Bu derece için size nasıl yapılacağını öğreteceğiz:

  • Başarılı bir iş stratejisi formüle etmek ve uygulamak.
  • Ölçeklenebilir, sürdürülebilir iş modelleri ile iş fırsatları yaratın.
  • İşe alım, performans yönetimi ve işgücü gelişimini detaylandıran İK stratejileri geliştirmek.
  • Ürün, fiyat, yerleştirme ve promosyon gibi maddi olmayan varlıkları yönetin.
  • Anlaşma alternatiflerini analiz ederek ve sayısallaştırarak, özenli bir hazırlık yaparak müzakere pozisyonunuzu güçlendirin.
  • Süreç yönetimi, tedarik zinciri yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetimi ile ilgilenin.
  • Geçici çabaların bir parçası olarak belirli hedeflere ulaşmak için kaynakları ve süreçleri planlamak ve kontrol etmek.
  • Stratejiyi uygulamak için kontrol mekanizmalarını yöneterek iş metriklerini iş zekasına dönüştürme konusunda uzmanlaşın. Kariyerinizde başarılı olmak ve bir derece kazanmak için ihtiyacınız olan araçları size sağlamaya kararlıyız.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular