Keystone logo
Marbella International University Centre BA (Hons) Siyaset ve Uluslararası İlişkiler
Marbella International University Centre

BA (Hons) Siyaset ve Uluslararası İlişkiler

Marbella, İspanya

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 18.900 / per year

Kampüste

Tanıtım

Siyaset bilimi, tarih, hukuk ve ekonomi akademik alanlarına dayanan uluslararası ilişkiler alanında disiplinler arası bir derece eğitimi alabilirsiniz. Size kariyerinizde başarılı olmanız ve Batı Londra Üniversitesi tarafından verilen değerli bir derece kazanmanız için gereken araçları sağlamayı amaçlıyoruz.

Küresel çıkmazların kökenleri ve içerdikleri potansiyel çözümler ilginizi çekiyor mu? Hükümetlerin ve uluslararası organizasyonların tercihlerinin ardındaki mantığa kafa yoruyor musunuz? Siyaset ve uluslararası ilişkiler kursumuz bu karmaşıklıkları ve daha fazlasını çözmek için tasarlanmıştır.

Analitik okuma ve söylemi kullanarak, günümüzün küresel manzarasını yerel, bölgesel ve küresel katmanlarda kavrayışınızı geliştireceksiniz. Ayrıca, bu siyaset diploması sizi etkili problem çözme ve bağımsız düşünme becerisi konusunda uyarlanabilir yetkinliklerle donatacaktır.

Mezun olduktan sonra, pragmatik araştırma yeteneklerine ve siyasi alanda ve ötesinde çeşitli profesyonel alanlarda etkili bir şekilde kullanılabilecek geniş bir bilgi birikimine sahip olacaksınız.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular