Keystone logo
© Marbella International University Centre
Marbella International University Centre

Marbella International University Centre

Marbella International University Centre

Tanıtım

Marbella Uluslararası Üniversite Merkezi'ne (MIUC) hoş geldiniz. Seçtiğiniz meslekte başarılı olmanız için gerekenleri size vermek için buradayız. Öğretim kurslarımız ve tesislerimiz buna göre tasarlanmıştır. Marbella Uluslararası Üniversite Merkezi (MIUC), kariyer odaklı bir müfredata ve benzersiz bir yaşam ortamına dayanan yeni bir tür öğrenme deneyimi sunan küresel bir akademik kurumdur.

Modern dünyada yüksek kaliteli eğitim ve endüstrinin birbiriyle bağlantısını vurgulayan Üniversite Merkezi, dinamik lisans ve lisansüstü programlarıyla gurur duymakta ve öğretim uygulamalarına modern bir yaklaşımı öğrenci refahı destek hizmetlerine güçlü bir vurgu ile birleştirmektedir.

Neden MIUC'ta Eğitim Almalısınız?

Akademik ortağımız olan Batı Londra Üniversitesi (UWL), MIUC derecelerini lisans ve lisansüstü seviyelerde onaylamaktadır.

UWL şu şekilde sıralanmıştır:

  • 1 Numara Londra Üniversitesi (uzman olmayan) Ulusal Öğrenci Anketi 2023
  • Complete University Guide 2025'te en iyi modern Londra üniversitesi (uzman olmayan).
  • The Guardian University Guide 2024'te ülke çapındaki üniversiteler arasında ilk %30'da yer almaktadır.
  • The Times and Sunday Times Good University Guide 2023'te Öğrenci Deneyimi alanında Yılın Üniversitesi ve Öğretim Kalitesi alanında Yılın Üniversitesi.
  • UWL, araştırmamızın genel kalitesi açısından Birleşik Krallık'taki ilk 100 üniversite arasında yer almaktadır ve neredeyse Araştırmamızın %80'i, en son Hükümet Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi (REF) değerlendirmesinde dünya lideri (4) veya uluslararası düzeyde mükemmel (3) olarak derecelendirilmiştir.

MIUC'de, UWL ile ortaklığımız, uluslararası topluluğumuz ve yenilikçi öğretim yöntemlerimizin birleşimi, Birleşik Krallık derecenizi almak için eğitim alırken yaşamanıza, öğrenmenize ve keşfetmenize yardımcı olacaktır.

Konumlar

  • Marbella

    Avenida Don Jaime de Mora y Aragón, s/n, Finca el Pinillo, 29601, Marbella

sorular