Keystone logo
Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)

Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)

Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)

Tanıtım

Biz Kimiz?

Yedi yıldan fazla bir süreye sahip olan Portekiz'deki en eski Üniversite Özel Yüksek Öğretim Kurumlarından biri . Sosyal Hizmet, Psikoloji, Gazetecilik Bilgisi, İşletme İletişimi, İşletme ile Bilgisayar Bilimi, Bilgisayar Bilimleri, Multimedya, İletişim Tasarımı, Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Muhasebe ve Denetim alanlarında ilk aşamada (Mezuniyet) onbir adet ders veriyoruz.

2. dönemin kurslarına gelince (Master) aşağıdakilerin işleyişine izin verilir: Klinik Psikoloji (üç uzmanlık dalına sahip), İnsan Kaynakları Yönetimi ve Örgütsel Davranış, Sağlık Sosyal Psikolojisi, Sosyal Hizmet, Sosyal Gerontoloji, Ağ Yönetimi ve Bilişim Sistemler (ISPGAYA ile ortak). Bu kurslara ek olarak, ISMT ayrıca, Başbakanlık Eğitim Merkezi kapsamında yürütülen kısa eğitimin ötesinde (Enstitü ile PROFIFORMA, Danışmanlık ve Eğitim Ofisi, Ltd. diğerleri arasında öğretmen eğitimi dersleri.

ISMT, İşbirliği Protokolleri kapsamında, doktora dersleri gibi doktora çalışmalarında işbirliği yapar. Psikoloji (Ekstremadura Üniversitesi - İspanya ile anlaşma). Ayrıca DGERT (İstihdam ve Çalışma İlişkileri Genel Müdürlüğü) ve Bilimsel ve Pedagojik Eğitim Birimi Konseyi tarafından onaylanmış bir eğitim kurumuyuz.

Kaç taneiz?

Yaratıcı, yenilikçi ve eleştirel bir fakülte ve öğrenci birimini oluşturan yaklaşık 30 personel ve 100 Öğretim Görevlisi / İşbirliği yapan ve 1400'e yakın öğrenci.

Nasılız?

Şimdiki ve gelecekteki sabırsız inşaatında talep.

Neden biz?

Çünkü kritik bir kitlenin yaratılmasına katkıda bulunmak istiyoruz ve yenilikçi bir öğretim projesini kanıtlamak istiyoruz. Ve yeni milenyum, en büyük şansımız olan kaliteye dayandığı için. ISMT'nin geleceğin başladığı yer olduğundan eminiz.

Konumlar

  • Coimbra

    Largo da Cruz de Celas, 1 , 3000-132 , Coimbra

    sorular