Keystone logo
Middle Tennessee State University

Middle Tennessee State University

Middle Tennessee State University

Tanıtım

Davranış ve Sağlık Bilimleri Fakültesi, öğrencileri yaşam boyu öğrenmeye ve hizmete hazırlamak için kaliteli akademik programlar sağlama ortak hedefiyle disiplinlerin bir ittifakıdır. Kolej fakültesi, ortaklıklar ve kanıta ve gerçekliğe dayalı öğrenmeyi kullanarak öğrenci merkezli bir ortamı teşvik eder. Mezunlarımız, mesleki katkılarında bilgi, beceri, yaratıcılık ve dürüstlük gösterirler.

Hedef 1 - Hizmet verilen nüfusun özelliklerini yansıtan ve ihtiyaçlarını karşılayan fakülte ve öğrenciler / ana dallar dahil olmak üzere farklı bir ortam oluşturmak.

Hedef 2 - Akademik kaliteyi sürdürmek ve mezuniyet koşullarını verimli bir şekilde karşılamak için tüm disiplinlerdeki lisans ve lisansüstü branşlara sistematik olarak tavsiyelerde bulunmak.

Hedef 3 - Akreditasyon, topluluk, eyalet, bölge ve ülke içinde mükemmel ortaklıklar ve yüksek öğretim standartları aracılığıyla program kalitesini korumak.

Hedef 4 - Ana dallarımızın ihtiyaçlarını ve onların profesyonel isteklerini karşılamak için işbirliği, araştırma ve hizmet için etkili ve verimli yöntemler oluşturmak.

Konumlar

  • Murfreesboro

    East Main Street,1301, 37132, Murfreesboro

    sorular