Keystone logo
Louisiana Christian University Yönetim ve Pazarlama Uzmanlığı ile İşletme Bilim Lisansı
Louisiana Christian University

Yönetim ve Pazarlama Uzmanlığı ile İşletme Bilim Lisansı

Pineville, Amerika Birleşik Devletleri

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

USD 9.795 / per semester *

Kampüste

* 19 veya daha fazla kredi saati sabit ücreti + 18'in üzerindeki her saat için kredi saati başına 612 USD

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Bu işletme derecesi ile nitelikli, eğitimli bir işletme yöneticisi olurken, sağlam bilimsel ve finansal bilgilerle İncil'deki bir dünya görüşünden iş uygulamalarını değerlendirmeyi ve geliştirmeyi öğrenin. Çalışma alanları, etik sorunları tanıma ve analiz etmeyi, muhasebe, yönetim ve pazarlamadaki pratik durumlar için çözümleri savunmayı ve yerel ve küresel değişkenlerin örgütsel karar vermeyi nasıl etkileyebileceğini kabul etmeyi içerir.

Young School of Business'ın misyonu, tam zamanlı öğretim kadrosunu, öğrencileri bir öğrenme topluluğunda zorlayan akademik bir programla birleştirmektir. Tüm kurslar İncil'deki bir dünya görüşü üzerine inşa edilmiştir. Bu yaklaşımın iyi bilgilendirilmiş, etik açıdan duyarlı ve akademik olarak hazırlanmış mezunlar ürettiğine inanıyoruz. Okul, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve denizaşırı ülkelerde çeşitli yönetim ve liderlik pozisyonlarında başarılı olan yüzlerce kişiyi mezun etti.

Okul, kaynaklarını öğretimi ve öğrencilerle yakın, ilgili bir ilişkiyi vurgulayan bir lisans programına odaklar. Hristiyan bir bakış açısından öğrenme ve ücretsiz sorgulama, öğrencilerin hızla değişen dünyanın taleplerine cevap verebilecek, toplumun duyarlı ve üretken üyeleri olmaya teşvik edildiği bir ortam sağlar. Üniversitedeki tüm öğrencilerin ihtiyaç duyduğu merkezi müfredat, beşeri bilimler, doğa bilimleri ve sosyal bilimler alanlarında geniş bir bilgi ve anlayış sağlar. İşletme temel müfredatıyla birleştirilen bu merkezi müfredat gerekliliği, tüm işletme öğrencilerinin öğrencilere iş disiplinlerinin yanı sıra liberal sanatlarda sağlam bir temel vermesini gerektiriyordu.

Müfredat

kabul

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Lisans İşletme Pazarlama
  • Dahlonega, Amerika Birleşik Devletleri
  • Gainesville, Amerika Birleşik Devletleri
 • İşletme Psikolojisi Bilim Lisansı
  • Haarlem, Hollanda
 • Pazarlama Bilim Lisans Derecesi
  • Owings Mills, Amerika Birleşik Devletleri