Keystone logo
Loras College

Loras College

Loras College

Tanıtım

Loras hakkında

Tarihsel açıdan zengin, akademik açıdan zorlayıcı, inanç merkezli, sosyal açıdan teşvik edici – işte Loras College .

Zengin liberal sanatlar geleneğini değişen bir dünyayla ilişkilendiren Loras College , çeşitli mesleki, sosyal ve dini rollerinde aktif öğrenenler, yansıtıcı düşünürler, etik karar vericiler ve sorumlu katkıda bulunanlar geliştirmeye çalışır. Dubuque, Iowa'daki Mississippi Nehri'nin görkemli kayalıklarının tepesinde yer alan güvenli, manzaralı bir kampüste yer alan Loras College , çok çeşitli akademik programlar, ders dışı teklifler ve kişisel gelişim için fırsatlar sunar.

Sizi, Dubuque kampüsümüzü sonsuza kadar evimiz olarak adlandıracak olan sadık Duhawks çevremizde ağırlamaktan gurur duyarız. Dubuque birçok ödül aldı ve yerel ve ulusal olarak gururla tanındı.

Misyon

Loras, bir Katolik liberal sanatlar koleji olarak, çeşitli profesyonel, sosyal ve dini rollerde aktif öğrenenler, yansıtıcı düşünürler, etik karar vericiler ve sorumlu katkıda bulunanlardan oluşan bir topluluk yaratır.

Vizyon

Loras, Katolik ve liberal sanat geleneklerinde ilkeli düşünürler ve özenli profesyoneller geliştirmede başarılı olacaktır.

Pro Deo ve Patria!

Loras College sloganı, Loras College topluluğunun amacını kısaca belirtir. Öğrencilerin dünyaya katkıda bulunan vatandaşlar olmalarına ve nihai hedefleri olan Tanrı ile birlik olmalarına yardımcı olarak Tanrı'nın iradesini yerine getirmeye çalışıyoruz. Loras College topluluğu, çalışma, davranma ve başkalarıyla ilişki kurma şeklimizi tanımlayan temel değerleri benimser. Doğruluk, Saygı, Sorumluluk, Mükemmellik ve Hizmet.

Hedeflerin Özeti

 • Bir akademisyen topluluğu geliştiren aktif, entegre bir öğrenme ortamını teşvik edin
 • Bir Katolik piskoposluk kurumu olarak odağımızı keskinleştirin
 • Öğrencileri ilgili topluluk üyeleri ve sorumlu kampüs vatandaşları olmaya teşvik edin ve destekleyin
 • Teknoloji ve öğrenmenin entegrasyonunda lider olarak ısrar edin
 • İşe alımı güçlendirin ve elde tutmayı iyileştirin
 • Üniversite kaynaklarının mali durumunu ve yönetimini güçlendirmek
 • Kolejlerin seçmenleriyle ilişkileri ve iletişimi geliştirmek ve genişletmek
 • Özellikle çeşitlilik ve cinsiyetle ilgili olarak insan onuru anlayışımızı genişletmek

Katolik kimliği: Katolik entelektüel geleneğe bağlılığımız

Loras College , topluluğun tüm üyelerini “çeşitli mesleki, sosyal ve dini rollerini” geliştirmeye teşvik ederek hem kilisenin hem de dünyanın hizmetini teşvik etmeye yönelik bir Katolik, piskoposluk kolejidir. Kolej, Katolik entelektüel geleneğinin en yüksek standartlarını sergileyen ve tüm insanları gerçek, saygı, sorumluluk, mükemmellik ve hizmetin temel değerlerini teşvik etmek için bir diyaloga davet eden bir topluluk olmaya çalışmaktadır.

Çeşitlilik Önemlidir

 • Loras College çeşitlilik önemlidir çünkü bizler birçok geçmişe ve deneyime sahip kapsayıcı bir insan topluluğuyuz.
 • Loras College topluluğu olarak bizler, sivil söylemde birden fazla bakış açısının ifade edilebileceği ve keşfedilebileceği sosyal, entelektüel ve kültürel misafirperverliği somutlaştırmaya çalışıyoruz.
 • Bu vizyonu, ahlaki toplum vizyonunu insan onuruna odaklayan Katolik geleneğine dayanan bir kurum olarak ilan ediyoruz. Tüm insanlar, Tanrı'nın suretinde yaratıldıkları için doğuştan gelen onura sahiptir; bu nedenle tüm insanlara saygılı davranmak için hareket ederiz.
 • Gerçeğe, adalete, hayırseverliğe ve özgürlüğe dayanan bir toplum olmayı arzuluyoruz. Birbirimizle dayanışma içinde olan komşular olarak, tüm insanlara adil davranılması için çalışıyoruz.
 • Otantik birliğin çeşitliliğimizden kaynaklandığına ve ondan kaynaklandığına dair inancımızı yaşamayı arzu ediyoruz ve bu nedenle tüm bireylerin gelişebileceği aktif topluluk ilişkilerini kucaklamak ve inşa etmek için fırsatlar yaratmaya çalışıyoruz.
 • Çeşitlilik ideallerimizin ifadesinin akışkan ve sürekli gelişen olmasını amaçlıyoruz. Bu değerlerle devam eden bağlılığımızın bir sonucu olarak, yaşanan çeşitlilik deneyimimiz statik değil, dinamik ve insan onurunun canlı bir kanıtıdır.

Konumlar

 • Dubuque

  Loras College 1450 Alta Vista St, Dubuque, IA 52001, , Dubuque

sorular