Keystone logo
Lindenwood University Reklamcılık ve Halkla İlişkiler (BA)
Lindenwood University

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler (BA)

Saint Charles, Amerika Birleşik Devletleri

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 9.550 / per semester *

Kampüste

* geleneksel, tam zamanlı eğitim için blok oranı

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Misyon

Lindenwood UniversityReklamcılık ve Halkla İlişkiler Programı, endüstri odaklı bir müfredat sağlamayı taahhüt eder. Öğrencilerimiz, pratik uygulamalı uygulama, gerçek hayat projeleri ve profesyonel etkinlikler yoluyla endüstri bilgisi kazanmak için çeşitli medyalar arasında iletişim kurmayı öğrenirler.

Görüş

Reklam ve halkla ilişkiler sektöründe stratejik takım oyuncuları ve liderler yaratıyoruz.


"Değişmeyen tek şey değişimdir." Bu ifade özellikle doğrudur çünkü tüketici zevkleri ve tüketicilerin ürün ve hizmetlerle etkileşim kurmak için kullandıkları medya sürekli değişmektedir. Kişisel bilgisayarlarda, telefonlarımızda, benzin pompalarında, sinemalarda, sarılmış arabalarda, banyo tezgahlarında, meyve üzerine yapıştırılan çıkartmalarda ve spor müsabakalarında günde 5.000 reklama maruz kalıyoruz. Uygulayıcılar bireyler ve şirketler için editoryal kapsam kazanmaya çalıştıkça, reklamcılık gibi halkla ilişkiler de her yerdedir.

Tüketiciler ürün ve hizmet tüketimlerinin dijital bir izini bırakırken, dijital medya reklam oyununu yeniden şekillendirdi. Şirketler, hedef kitleyi yansıtan ve yankı uyandıran kampanyaları uyarlayamazlarsa müşteri kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırlar. Tüketiciler markalarla diyalog kurma arzusundadır ve sosyal medya (tweet, video, sohbet, gönderi, hashtag, blog) reklam verenlerin mevcut ve potansiyel müşterilerle sohbet etmesi için ideal bir araçtır. Şirketler, sürekli değişen durumlarda gezinmek için bilgili ve bilgili insanlara ihtiyaç duyar. Bu sen olabilirsin.

Reklam tek bir şeye dayanır: mutluluk!" Don Draper, Deli Adamlar. reklam nedir? Reklam, belirli bir sponsoru (marka) hedef kitleye bağlamak için kişisel olmayan kitle iletişim araçlarını ve diğer etkileşimli iletişim biçimlerini kullanan, ücretli bir ikna edici iletişimdir. "Terfi olmadan, korkunç bir şey olur...hiçbir şey! PT Barnum, En Büyük Şovmen. Stratejik iletişim nedir? Stratejik iletişim aynı zamanda bir iletişim biçimidir, ancak halkla ilişkiler alanına daha yakın bağları vardır. Halkla ilişkiler, doğru şeyi, doğru kişilere, doğru zamanda anlatmaktır. Stratejik iletişim, yalnızca işletmeler tarafından değil, aynı zamanda kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve hükümet için de kullanılan üst düzey bir iletişim çabasıdır. Stratejik iletişim, paydaşlara iletilen içeriğin “ne” ve “nasıl” olduğuna odaklanan amaçlı iletişimdir.

Reklamcılar, ürünler ve hizmetler hakkında iletişim kuran kampanyalar geliştirir ve stratejik iletişim, bir kuruluşun misyonuna bağlanan bir odakla içerik sunar. Eğitiminiz sırasında araştırma, strateji, yaratıcılık, yazma ve yönetim alanlarındaki uzmanlık becerilerinizi sürekli olarak geliştireceksiniz.

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler alanında Lisans Derecesi Kazanmak Lindenwood University

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler alanında Lisans Derecesi, reklamcılık, sanat ve tasarım, iletişim, dijital pazarlama, pazarlama, halkla ilişkiler derslerinin yanı sıra, gerçek dünyadaki uygulamalara maruz kalma ve gelecekteki kariyeriniz için katılım ile deneyimsel fırsatlar içerir. Öğreniminiz sırasında, konularla (1000 ve 2000 seviye sınıfları) tanışacaksınız, ardından öğrendiklerinizi uygulayacağınız pekiştirme (3000 seviye sınıflar) ve kendi kampanyalarınızı geliştirmenize izin veren ustalık kursları (40000 seviye) ile sonuçlanacaksınız. sınıflar).

Lindenwood University Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Fakültesi

En hevesli reklamcılık ve halkla ilişkiler uygulayıcılarından bazıları tarafından eğitileceksiniz. Bir eğitim geçmişine ve gerçek dünyaya, reklamcılık, halkla ilişkiler ve stratejik iletişim alanlarında profesyonel becerilere sahiptirler. Sektörün sürekli değişen manzarasını anlıyorlar ve ister seçtiğiniz alanda bir kariyer ister lisansüstü okulda eğitiminize devam etmek olsun, sizi mezuniyet sonrası bir sonraki adıma hazırlayacaklar.

Reklam Etiği Sertifikası Kazanmak

Amerikan Reklamcılık Federasyonu, Reklam Etiği Enstitüsü (IAE) ile birlikte reklam, halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi uzmanları için yeni bir profesyonel sertifika fırsatı başlattı. Etiğin tüketiciler, profesyoneller ve müşteriler için artan ve belgelenmiş önemine dayanarak; yarım günlük oturum, öğrencileri gerçek reklam kelimesinde etik ikilemleri anlamaya ve çözmeye hazırlar.

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Halkla İlişkiler Lisans Derecesi (BA)
    • Dubuque, Amerika Birleşik Devletleri
  • BA (Hons) Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Markalaşma
    • Flic en Flac, Mauritius
  • BA (Hons) Moda Halkla İlişkiler ve İletişim
    • London, Birleşik Krallık