Keystone logo
Langston University

Langston University

Langston University

Tanıtım

Langston University İşletme Fakültesi'ne hoş geldiniz. İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP) tarafından ulusal olarak akredite edilmiş bulunmaktayız ve Langston'daki deneyiminizi gelecekteki kariyeriniz için keyifli ve faydalı hale getirmeye kararlıyız. İşletme Fakültesi'nin misyonu, öğrencilere iş dünyasında başarılı olmak için gereken becerilerle donatacak iş uygulamaları ve teorileri ilk elden tanıtmaktır.

Okul, öğrencileri anlamlı gerçek dünya uygulamalarına maruz bırakan bir müfredat aracılığıyla öğrencilere net bir dizi etik ve profesyonel davranış beklentisi sunar. İşletme Fakültesi'ndeki öğrencilerin Muhasebe, İşletme, Bilgisayar Bilimleri ve Girişimcilik Çalışmaları Yüksek Lisansı gibi çeşitli derece seçenekleri vardır.

İşletme Fakültesi, 60 saati tamamlayan öğrencilere çevrimiçi olarak bir derece bitirme seçeneği de sunar. Langston University size sunduğu birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederim. İşletme Okulu'ndaki yıllarınızın ödüllendirici bulacağına eminim.

Konumlar

  • Langston

    Sammy Davis Junior Drive,701, 73050, Langston

    sorular