Keystone logo
La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

Tanıtım

La Salle Campus Barcelona - URL, insanların tam eğitimine adanmış, yüz yılı aşkın bir geçmişe sahip uluslararası bir üniversite merkezidir. Katalonya'daki kar amacı gütmeyen ilk özel üniversite olan Ramon Llull Üniversitesi'nin kurucu üyeleriyiz.

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Mühendisliği ve Teknolojisi, Bilgisayar Bilimi, Mimarlık ve İnşaat, Yönetim ve Sanat, Tasarım ve Teknoloji olmak üzere beş bilgi alanı etrafında yapılandırılmış olarak, daha adil bir kurumun gelişimine olumlu katkıda bulunabilecek değerli profesyoneller yetiştirme misyonuyla çalışıyoruz ve daha sürdürülebilir toplum.

Kampüsümüz, akademik ve iş dünyası arasındaki ilişkiyi sağlayan bir iş kuluçka parkı olan La Salle Technova Barcelona'yı ve üniversite yaşamını hızlandıran bir dizi tesisi de barındıran, eğitim ve araştırma çekirdeği ile tanımlanan eksiksiz bir alandır. öğrenci yurdu, spor tesisleri, laboratuarlar ve öğrencilerin kendileri tarafından teşvik edilen farklı etkinliklerin geliştirilmesi için alanlar olarak.

Tüm eğitim topluluğu bu ortamda bir araya geliyor. Bir rol model olarak çalışan, katkıda bulunan insanları eğitmekle tanınan uluslararası bir üniversite kampüsüyüz. Her zaman mesleki mükemmellikleri ve güçlü sosyal meslekleri ile tanınan uluslararası mezunlar ağımızla gurur duyuyoruz.

Umarım bu web sitesine göz atmanız, aradığınız her şeyi keşfetmenize olanak tanır. Kampüsümüzün kapıları her zaman açıktır.

La Salle Campus Barcelona - URL'ye hoş geldiniz.

Josep M. Santos

Genel Müdür

Bizi tanıyın

La Salle, 300 yıldan fazla geçmişe ve geniş bir uluslararası varlığa sahip bir kurumdur. Her zaman pazarın ve toplumun ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çalışmalar sunmada öncü olduk. Geleceğin gençleri için kaliteli eğitim ve değerlere bağlıyız çünkü insanlar önce gelir.

Misyon ve Değerler

Bir rol model olarak çalışan, katkıda bulunan insanları eğitmekle tanınan, uluslararası, kültürlerarası ve dinler arası bir üniversite kampüsüyüz. Öğrencilerimize derin bir araştırma kapasitesi ve farklı ve en güncel teknolojilerle başa çıkmak için gerekli temelleri sağlıyoruz.

İş ve toplum için profesyoneller

En önemli şey insanlardır. Geleceğin zorluklarıyla yüzleşmek için etik, değerler ve teknik eğitimi birleştiriyoruz.

La Salle Campus Barcelona misyonu, küresel bir çerçevede kaliteli ve üst düzey eğitim sunmaktır. Amacımız, öğrencilere mesleki kariyerlerinin gelişiminde oldukça etkili olmaları için gerekli bilgi, beceri ve deneyimleri sağlamaktır.

La Salle Campus Barcelona , etik bağlılığı yüksek ve yenilikçi olmak için gerekli değerlere sahip profesyoneller yetiştiriyoruz, değişikliklere nasıl adapte olacağımızı biliyoruz ve sürekli gelişim içinde bir toplumun dönüşümlerine liderlik ediyoruz. Tüm öğretim, araştırma ve bilgi aktarımı faaliyetlerimiz, sağlam ve eksiksiz bir yaşam projesi geliştirmekle bağlantılıdır.

Üniversite merkezimizin temel hedefleri:

 • Eğitim programlarımıza katılan öğrencilere bilgi aktarın.
 • Mezunlarımızın organizasyonlara dahil edilmesi yoluyla insan sermayesini topluma aktarın.
 • Yararlı ve gerekli oldukları yerlerde değer yaratmak için teknolojideki en son gelişmeleri aktarın.
 • İş dokusunun gelişimine katkı sağlamak için Teknolojik ve İş İnovasyon Parkı'nda oluşturulan transfer şirketleri.

Rakamlarla La Salle

4.000'den fazla öğrenci kaydoldu. Öğrencilerin% 25'i uluslararasıdır. 75.100 m2 öğretim, hizmetler ve açık alanlar için altyapı.

 • 77 Ülke
 • +1.000 Okul
 • 60 üniversite merkezi
 • +85.000 Öğretmen
 • +1.000.000 Öğrenci

metodoloji

Yeni normal, tek bir metodolojiye sahip olmaksızın, esnek öğrenmeyi gerektiren sürekli değişen bir duruma uyarlanmış, ancak öğrencilerin tüm yeni eğitim ihtiyaçlarına akıllı ve teknolojik bir şekilde adapte olan çok sayıda seçeneğe sahip yeni bir öğretme ve öğrenme yöntemi gerektirir.

La Salle Campus Barcelona , öğrencinin eğitim sürecinin merkezinde olduğu, esnek, akıllı ve yerinde ihtiyaçlara uyum sağlayan teknolojinin kullanımına dayalı, kişiselleştirilmiş Akıllı Öğrenme adlı yeni bir eğitim modeli geliştirdi. , uzaktan ve çevrimiçi eğitim.

Akıllı Öğrenimi uygulamak için sınıflar, tüm öğrenciler için yerinde eğitimi garanti edecek ve nerede olurlarsa olsunlar ve ne olursa olsun ihtiyaçlarına veya koşullarına uyarlanmış kaliteli bir eğitim deneyimi yaşamalarını sağlayacak teknolojiyle Akıllı Sınıflara dönüştürülüyor. sonraki kurslarda sıhhi senaryo. Yeni model ve uygulanan teknoloji, canlı olarak devam etmek ve sınıfta fiziksel olarak bulunmadan derslere katılmak isteyen yerinde öğrencilere izin verecek.

Yeni model, akademik yılın başına gelemeyen uluslararası öğrencilerin kampüsteymiş gibi programlara başlamasına olanak tanıyacak. Benzer şekilde, kurs sırasında bazı öğrenciler fiziksel olarak kampüse erişimde zorluk yaşarlarsa, oturumlar ve uygulamalar geçici olarak, uzaktan ve canlı olarak yürütülebilir, aynı akademik program, aynı eğitim deneyimi ve öğrencilerin geri kalanıyla iletişim halinde olabilir. grupta ve kampüste.

Akıllı öğrenme modelinin özellikleri

 • Coğrafi olarak dağıtılmış gerçek zamanlı katılımcılar (öğrenciler ve sınıf dışında)
 • Her öğrencinin tercihine ve öğrenme talebine uyarlanabilirlik.
 • Öğrenciler arasındaki sosyal ilişkiyi ve işbirliğini güçlendirir.
 • Yüksek Katılım
 • Doğal Etkileşim
 • Herhangi bir cihazdan bağlantı.
 • Öğrenme kaynaklarına ve ilgili hizmetlere erişim
 • Hizmetler ve platformlar arasında birlikte çalışabilirlik.
 • Öğrenme ve bireysel kayıtların izlenmesi

İstatistik

Rakamlarla La Salle

4.000'den fazla öğrenci kayıt yaptırdı. Öğrencilerin %25'i uluslararasıdır. 75.100 m2 eğitim, hizmetler ve açık alanlar için altyapı.

 • 77 Ülke
 • +1.000 Okul
 • 60 üniversite merkezi
 • +85.000 Öğretmen
 • +1.000.000 Öğrenci

  Kampüs Özellikleri

  La Salle Ramon Llull Üniversitesi kampüsünde ve IQS, UIC, Abat Oliba ve URL'nin diğer merkezlerinin en iyi fakültelerinin yanında yer alan yurt, aynı zamanda şehrin seçkin bir bölgesinde yer almaktadır. Her şeyin eğitim aldığınız fakülteye yürüme mesafesinde olduğunu hayal edin. Collserola'da koşuya çıkabilir veya merkezde alışveriş yapabilirsiniz.

  Kendi hızınızda yaşamanız ve ders çalışmanız için bir alan. Tüm yıl boyunca günde 24 saat açık olan yurtta kalma özgürlüğünün tadını çıkarın.

  Konaklama detayları hakkında daha fazla bilgi için lütfen üniversitenin web sitesini kontrol ediniz.

   Burslar ve fon sağlama

   La Salle'de insanı ilk sıraya koyarız ve Burs programımız genç yetenekli kişilerin mali durumları veya aileleri, coğrafi veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun bizimle eğitim görmelerini mümkün kılar.

   Burs detayları hakkında daha fazla bilgi için lütfen üniversitenin web sitesini kontrol ediniz.

   Neden La Salle Kampüsü Barselona

   Ramon Llull Üniversitesi'nin kurucu üyesi olan La Salle Campus Barcelona, dünyanın en ünlü eğitim kurumlarından biridir. Başarımız, eğitimin kalitesine ve toplumun sürekli değişen ihtiyaçlarına tam olarak cevap verme kapasitemize dayanmaktadır. Tüm programlarımızda teknolojiye olan sıkı bağlılığımız, bizi benzersiz kılan şeydir. Bu farklı değerler, La Salle Campus Barcelona'yı yeni bir üniversite modeli olarak, güçlü bir uluslararası vizyon ve öğrenmeye pratik yaklaşımla birlikte, iş inovasyonunu ve öğrencilerimizin girişimci ruhunu teşvik etmeyi amaçlayan gelişmiş bir teknoloji uygulamasıyla ayırır.

   Enstitünüzde neden eğitim aldığınız hakkında daha fazla bilgi için lütfen üniversitenin web sitesini kontrol edin.

   La Salle Kampüsü Barselona Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

   educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
   educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
   educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

   Konumlar

   • Barcelona

    Llucanes,41, 08022, Barcelona

    programlar

    sorular