Keystone logo
Keuka College

Keuka College

Keuka College

Tanıtım

Keuka College 1890 yılında kurulmuş ve New York devletin Parmak Göller bölgesinde Keuka Gölü kıyısında yer almaktadır. Keuka College kampüsünde ve yetişkinler Program ve Çin ve Vietnam'da uluslararası programlara ilişkin Hızlandırılmış Çalışmaları ile lisans ve yüksek lisans programları sunan özel, lisans ve yüksek lisans, konut üniversitesidir.

Ne olursa olsun lisans veya konumu, Keuka Koleji mezunları işverenler ve lisansüstü okulları etkileyicidir önemli, gerçek dünya deneyimi sahiptir.

Deneyimsel öğrenme uzun Keuka College tecrübe taşı olmuştur çünkü Ve bu. Saygın, ulusal kaynakların bir dizi baskı ortamı (US News & World Report, The New York Times, Washington Monthly), eğitim vakıfları (Öğretim İlerlemesi için Carnegie Vakfı) da dahil olmak üzere, Keuka College deneyimini övdü ve hatta var Beyaz Saray (Başkanın Yükseköğretim Toplum Hizmeti Honor Roll).

Öğrenmeyi yaşantısal Keuka College taahhüdü kalbinde Alan Dönemi, bizim ev kampüs lisans öğrencileri için gerekli staj programıdır. Her yıl, onlar sınıfta öğrendiklerini uygulamaya koyarak, hands-on deneyimi 140 saat toplamak. Öğrenciler Koleji ortak üniversiteler ile veya kendi uluslararası Saha dönemleri takip etmeyi tercih edebilir.

Keuka College özel konsantrasyonları ile birçok kendi evinde kampüsünde 34 lisans programı sunmaktadır; 27 küçüklerin; ve binbaşı kendini tasarlanmış. Keuka College de diş hekimliği, hukuk, tıp, veterinerlik, optometri, eczane ve fizik tedavi yedi master programlarını ve ön profesyonel programlar sunmaktadır.

Kurulduğu ve bugün bu yana Toplum hizmeti ev kampüsünde 40 artı tüm kulüpleri en az bir toplum hizmeti projesi her dönem yürütmek için gerekli olan, Keuka College deneyiminin bir parçası ve parsel olmuştur. Keuka College 17 üniversitelerarası spor ve ev kampüs içi spor sunar.

Yetişkin Programı (ASAP) için Hızlandırılmış Studies Through College Yeni çevresindeki yerlerde kurumsal yönetim, ceza adalet sistemleri, sosyal çalışma ve hemşirelik, yanı sıra yönetim master derecesi, ceza adaleti idaresi ve hemşirelikte lisans tamamlama programları sunmaktadır York eyaleti. Kolej ayrıca Uzaktan Eğitim onun VVertman Ofisi aracılığıyla internet üzerinden eğitim olanakları uzanır.

Keuka College dört ortak üniversiteler, ülkede faaliyet gösteren herhangi bir ABD kolej büyük kayıtların birinde Keuka College derece peşinde 2680 Çinli öğrencilerle, aynı zamanda Pasifik önemli bir eğitim oyuncudur. Başka bir 505 Vietnamca öğrenciler Vietnam'da iki üniversitede aynı şekilde yapıyoruz. 110'dan fazla uluslararası öğrenci ev kampüsünde eğitim alırlar.

Degerlerimiz

• Bütünlük. Keuka Koleji'nde, etik davranışlar ve bütünlük, dürüst olmak sözlerini tutarak, ve başkalarının mallarını ve çıkarlarına saygı anlamına gelir. Bizim kişisel ve mesleki dürüstlük, bizim üniversite topluluğunun eylemleri rehberlik öğrencilerimizin karakter geliştirme, sağlıklı yaşam ve maneviyat destekler ve bize daha sivil toplum yapar. Keuka College müfredat aracılığıyla öğrenciler ve öğretim üyeleri, personel, yönetim ve mezunları tarafından dürüst ve açık sözlü davranışı tutarlı modelleme bütünlüğü ve etik davranış geliştirir.

• Akademik Mükemmellik. Keuka Koleji'nde, akademik mükemmellik kolej eğitim misyonuna merkezi ve yüksek beklentileri hem öğrenci ve öğretim için ayarlanır. Biz bütün kişi geliştirmek için yenilikçi ve ilgi çekici eğitim uygulamaları gerçekleştiren, entelektüel başarı ve burs değer, ve eleştirel düşünme becerileri ekimi ve öğrenme sevgisini vurgulamak. Akademik mükemmellik sadece kolej öğrencilerinin entelektüel yetenekleri bir fonksiyonu değildir, daha ziyade öğretme / öğrenme sürecinin kalitesi ve titizlik son derece bağlıdır.

• Öğrenci Odaklılık. Keuka College, biz her öğrencinin entelektüel ve kişisel gelişim teşvik bütünsel bir öğrenme deneyimi sağlar. Öğrenciler, öğretmenler, personel ve mezunlar üniversiteye ötesindeki dünyaya öğrenme sürecini bağlayan bir şekilde ilgileniyoruz. Akademik programlar, işbirlikçi ortaklıklar ve deneyimsel öğrenme deneyimleri sayesinde, Keuka Koleji öğrencilerin beceri ve kariyer, kişisel sorumluluk, sağlık ve sivil katılım perspektiflerini genişletmek.

• Çeşitlilik. Keuka College, biz, saygı kabul ve farklılıklarımızı kutluyoruz. Bizim toplum değerli bir bakış açısı sağlar, her biri pek çok kimlikler oluşur. Biz kasıtlı olarak saygı ve çeşitliliği takdir, anlayış doğru çalıştığı kapsamlı bir ortamı teşvik. Bunu yaparken, biz anlayış ve karşılıklı saygı tolerans ötesine taşımak.

• Küresel Bakış. Bizden onlardan öğrenme ve - Keuka College'de, küresel bakış açısına sahip farklı coğrafi köken ve kültürel mirasın insanlarla çalışırken açık fikirli olmak demektir. 21. yüzyılın dünyasına öğrencileri hazırlamak amacıyla, biz öğrenmek ve başka kültürlere, halklar ve perspektifleri ile etkileşim için fırsatlar sağlamak. Bizim ulusal ve uluslararası akademik programlar ve müfredat yoluyla sınıfta ve birden çok fırsat aracılığıyla sınıf dışında farklı geçmişleri ve deneyimleri insanlarla etkileşim - Öğrenci maruz birçok yönden oluşur.

• Sorumluluğu. Keuka College, biz korumak ve gelecek nesillere ve üniversiteye sorumluluk ve bağlılık duygusu teşvik bizim mirasını bina kararlıyız. Aktif yönetim halkımızın, finansal holdingler, doğal kaynaklar ve sermaye varlıkları da dahil olmak üzere, kaynaklarımızın dikkatli, ihtiyatlı kullanımı ve yönetimini bünyesinde etik ve kurumsal bir sorumluluktur. Kolej ve bileşenleri, etkin, verimli, sürdürülebilir yollarla bizim çok sayıda ve çeşitli kaynaklarını kullanmak için maddi ve manevi zorunluluğu vardır.

• Vatandaşlık. Keuka College, biz vatandaşlık liderliği, hizmet ve sosyal sorumluluk yönlerini içerir inanıyorum. Keuka College topluluğunun tüm üyeleri iyi liderler ve örnek vatandaş olması için çalışıyoruz. Etkili liderler ve vatandaşlar bilgelik, kararlılık, vizyon, duygusal zeka, empati ve sosyal sorumluluk ortak özellikleri gösterirler. Biz aktif olarak bu suretle gösteren ve örnek vatandaşlığı teşvik bu nitelikleri modelleme ve onların gelişimini mentor - yerel, ulusal ve küresel.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Keuka Park

    141 Central Avenue Keuka Park, New York 14478

sorular