Keystone logo
Kean University

Kean University

Kean University

Tanıtım

Kean Üniversitesi Jersey'deki Union County Yeni, Eyalet Üniversitesi akredite bir. Üniversite sadece bir kaç kilometre uzakta, New York City New Jersey Biyoteknoloji ve İlaç Endüstrisi kalbinde yer almaktadır. Kean dünya standartlarında eğitim veren bir metropol, kapsamlı, interaktif bir üniversitedir. Yükseköğretim mükemmellik arayışına adanmış bir kampüsü. Üniversite yaşam boyu öğrenme ve küresel bir toplumda yaşıyor yerine ödüllendirici kariyer için tüm öğrenci gelişimini besleyen bir öğrenci merkezli öğrenme ortamı destekler. Mükemmellik ve eşitlik kayıt, öğretim ve yönetimde bir taahhüt tutar. Kampüs çok farklı olduğunu ve farklı kültürlerden uluslararası öğrenciyi ağırlamaktadır. Kean tüm ihtiyaçlarını ile Uluslararası öğrencilere yardım için ayrılmış özel bir bölüm, Uluslararası Öğrenci Hizmetleri vardır. &nbsp Yaklaşık 7600 tam zamanlı ve 2400 part-time lisans ve lisans beş de 3060 yüksek lisans öğrencileri ve bir yüksek lisans kolej vardır. Okul öncelikle kampüste yaşayan 900 öğrenci ile bir banliyö kampüsü. Büyük bir kamu liberal sanatlar okulu, sıra eğitim programı ile tanınan ve New Jersey eyaletinde en öğretmenlerin mezun olduğunu. Lisansüstü Koleji 26 yüksek lisans programları, iki profesyonel diplomalar, iki doktora programları ve kırk beş program seçenekleri edebilirsiniz. Muhasebe MBA ve Psikoloji Biyoteknoloji arası için çalışma aralığı alanlarımız. Fakültemiz mükemmel ve faydalı mesleki eğitim ile yüksek lisans öğrencileri vermeyi taahhüt eder. Kean Üniversitesi geniş Küresel Deneyim bileşenli bir çığır açan Global MBA programı var. O Global Management konularında bilgi gelişmiş, önemli iş dallarında temel bilgi sağlar. Bu eşsiz MBA küresel işletmelerin içine birçok işletmelerin dönüşümü yanıt ve yöneticilerin global iş ortamında başarılı olmak için hazırlar. &nbsp Kean kampüs çok Manhattan, New York'taki Dünya Finans Hub, Wall Street yakındır. Öğrencilerin seyahat ve New York'un canlı ve farklı yaşam tarzının keyfini çıkarmaya kampüs içi tren istasyonuna yararlanın. Kean Üniversitesi Lisansüstü Öğrenci Konseyi Lisansüstü öğrencilerin ihtiyaçlarına hizmet adamıştır. Organizasyonun misyonu Üniversitesi bünyesinde öğrenciler için bir ses vermektir. GPSC akademik, kültürel, sosyal ve liderlik deneyimlerini getiriyor. Hizmet dahildir ancak atölye çalışmaları, komite toplantıları, hizmet projeleri, hem eğlence ve eğitim programları ile sınırlı değildir. Konsey kişisel gelişim ve seçkin eğitim işbirliği ile güçlü liderlik becerilerini geliştirmek için hizmet vermektedir. çeşitli kültürlerden gelen Kean öğrencilerin karşılıklı saygı ve ortak bir ruhu ile akademik hedeflerini.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • New York

    Kean University Nathan Weiss Graduate College Office of Graduate Admissions 1000 Morris Avenue Union, NJ, 07083

    sorular