Keystone logo
JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

Tanıtım

Jamk'e Hoş Geldiniz

Orta Finlandiya'da bulunan uygulamalı bilimler üniversitemiz, daha iyi bir yarın için basamak taşları oluşturan daha büyük bir bilgi merkezinin parçasıdır. Jamk mezunlarına talep var: bilgi birikimine, doğru tutuma sahipler ve mesleki becerilerinden gurur duyuyorlar. Profesyonel olmak size hayatta ve kariyerde daha fazla seçenek sunar.

Yaratıcılığınızı şarj edin - burada Jamk'ta. Geleceğiniz burada başlıyor!

Altı çalışma alanından kendi yolunuzu seçin

Pratik odaklı bir lisans veya yüksek lisans derecesi alın ve Jyväskylä, Finlandiya'da kendi uluslararası kariyerinize başlayın. Lisans dereceleri 210-240 krediden oluşur ve standart tamamlanma süreleri 3,5 ila 4 yıl arasında değişir.

İngilizce yürütülen Lisans ve Yüksek Lisans Programları için bir sonraki başvuru tarihi 8 - 22 Ocak 2025'tir. Çalışma alanlarımız arasında İşletme, Bilişim, Turizm ve Otelcilik, Sosyal Hizmetler ve Sağlık, Teknoloji ve Ulaştırma ve Profesyonel Öğretmen Eğitimi bulunmaktadır.

Jyväskylä kenti

Jyväskylä, sıcak yeşil yazlardan bembeyaz kışlara kadar dört güzel mevsime sahiptir. Orta Finlandiya'da yer alan şehir, çok sayıda muhteşem göl ve manzaralı doğa ile çevrilidir. Hem Finlandiya hem de Jyväskylä eğitim almak ve yaşamak için güvenli yerlerdir. Jyväskylä çok dinamik bir şehirdir. Birçok spor ve kültürel aktivitemiz var, restoran ve kafelerden bahsetmeye gerek bile yok!

Visitjyvaskyla.fi'de Jyväskylä'nın sunduğu fırsatlara dalın! !

İstatistik

JAMK University of Applied Sciences 80'den fazla ülkeden 1.100'den fazla uluslararası derece öğrencimiz bulunmaktadır. Öğrenci sayısı kadar hikaye var! Web sitemizde öğrenci ve mezun hikayelerini okuyun.

  Kampüs Özellikleri

  JAMK tesisler rahat bir atmosferi yüksek teknolojiyle birleştiriyor.

   kabul

   JAMK İngilizce lisans programları için bir sonraki ortak başvuru dönemi 8 - 22 Ocak 2025, Finlandiya saatiyle 15:00'tir.

   Konumlar

   • Jyväskylä

    Main campus: Rajakatu JAMK University of Applied Sciences Rajakatu 35 40200 Jyväskylä, 40200, Jyväskylä

   sorular