Keystone logo
IUMW - International University of Malaya-Wales Bachelor of Real Estate Management and Auction
IUMW - International University of Malaya-Wales

Bachelor of Real Estate Management and Auction

Kuala Lumpur, Malezya

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

MYR 51.977 *

Kampüste

* Malezyalı öğrencilerin toplam öğrenim ücreti; 61,732RM: Uluslararası öğrencilerin toplam öğrenim ücreti

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

IUMW ana işimiz size Gayrimenkul alanında kaliteli ve dünya çapında geçerli eğitim sunmaktır. Gayrimenkul Yönetimi ve Açık Artırma Lisansımız (Hons) (Gayrimenkul Yönetimi ve Açık Artırma Derecesi) sizi gayrimenkul perspektifine ilişkin derinlemesine bir anlayışla hazırlar.

IUMW" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/16/168920_743x228-02.jpg" alt="168920_743x228-02.jpg" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Gayrimenkul çoğu ülkenin ulusal ekonomisine katkı sağlayan en önemli sektörlerden biridir. Gayrimenkul faaliyetleri yalnızca emlak piyasasını kapsamaz, aynı zamanda mülk geliştirme, mülk finansmanı ve yatırımı, mülk hukuku, mülk yönetimi, işletme ve mülk değerlemesini de kapsar. Gayrimenkul, patent hakları, telif hakları, şerefiye, telif hakları, boş araziler, konut, perakende satış, ofis, tarım ve özel mülkler gibi hem maddi hem de maddi olmayan varlıkları içerir. BREMA, emlak ve açık artırma alanında uzmanlaşan öğrencilere yönelik bir programdır. Öğrencilere kayıtlı değerleme uzmanları, emlak acenteleri, mülk yöneticileri, mülk geliştiricileri, mülk yatırım danışmanları ve müzayedeciler olarak pratik yapmalarına olanak tanıyan iş, emlak ve açık artırma konularında temel bilgi ve beceriler öğretilir. Öğrenciler etik ve yasal uygulamaları sağlamak için mesleki beceriler kazanacaklardır.

Böylece, Malezya Değerleme Uzmanları, Değerleme Uzmanları ve Emlak Acenteleri Kurulu'na kaydolabilirler ve ilgili Devlet yetkililerinden müzayedeci olarak çalışmak üzere lisans başvurusunda bulunabilirler. Müfredat, Malezya Değerleme Uzmanları, Değerleme Uzmanları ve Emlak Acenteleri Kurulu (BoVAEA), Malezya Kraliyet Haritacılar Kurumu (RISM) ve Birleşik Krallık Kraliyet Yeminli Haritacılar Enstitüsü'nün (RICS) gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmıştır. IUMW Gayrimenkul Yönetimi ve Açık Artırma Lisansı sunan öncü üniversitedir. Bu, emlak programına katma değer bileşeni olarak “Açık Artırma” sunan tek ileri programdır.

168921_743x228-01.jpg

Müfredat

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Lisans Gayrimenkul İşletme Yönetimi
  • Paris, Fransa
  • Montreal, Kanada
  • + 6 daha fazla
 • Gayrimenkul Yönetimi Lisans
  • Marbella, İspanya
 • Lisans “Gayrimenkul İşletme Müdürü” (GESAI)
  • Paris, Fransa
  • Montreal, Kanada
  • + 6 daha fazla