Keystone logo
IUMW - International University of Malaya-Wales Bachelor of Business Administration (Hons) in Finance
IUMW - International University of Malaya-Wales

Bachelor of Business Administration (Hons) in Finance

Kuala Lumpur, Malezya

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

MYR 45.960 *

Kampüste

* Malezyalı öğrencilerin toplam öğrenim ücreti; 53,620RM: Uluslararası öğrencilerin toplam öğrenim ücreti

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

At IUMW, our main business is providing you with quality and globally relevant education in Business. Our Bachelor of Business Administration (Hons) in Finance programme prepares you with an in-depth understanding of how financial stocks and bonds, domestic and international finance issues and dimensions, and currency risks are managed.

IUMW" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/16/168920_743x228-02.jpg" alt="168920_743x228-02.jpg" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Programımız ayrıca işin doğasını ve modern iş toplumundaki rolünü anlamaya odaklanmaktadır. Program aynı zamanda mezunlara yenilikçi ve yabancı dilde yetkin olma konusunda ilham verecek. Programın sonunda öğrenciler finansla ilgili bilgi, beceri, teknik ve etik değerleri kazanacaklardır.

Modüller, öğrencilerin küresel iş dünyasında kurumsal finansal yönetim, sermaye piyasası, risk, getiri ve değer etkileşimine ilişkin kavram, ilke ve uygulamalar konularında becerilerini geliştirmelerine olanak tanıyacaktır.

Eğitim yolculuğunuz, profesyonel sertifikasyon ve lisans eğitimine yönelik tüm potansiyeli açığa çıkarmak için titizlikle tasarlandı. Tüm bunlar ve çok daha fazlası Kuala Lumpur'un kalbinde canlı üniversite yaşamını da içeren benzersiz bir eğitim paketinde.

168921_743x228-01.jpg

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Finans Binbaşı ile BBA
    • North Ras Al Khaimah, Birleşik Arap Emirlikleri
  • BBA Finans
    • New York, Amerika Birleşik Devletleri
  • BBA Global Business track (Nice kampüsü)
    • Nice, Fransa