Keystone logo
Indiana University Kokomo

Indiana University Kokomo

Indiana University Kokomo

Tanıtım

Uluslararası öğrenciler prestijli IU derecesi kazanabilirsiniz - yaklaşık 18.000 $ yılda

Indiana University Kokomo çok uygun ve aynı zamanda uluslararası öğrenciler için burs vermektedir! Lisans yılda 4000 $ için geçerli olabilir yıl ve lisansüstü öğrencileri başına $ 5,000 burs için geçerli olabilir!

Indiana University Kokomo azından başarılı, ilham ve özel öğretim bire-bir destek ve talimat ile birlikte gelir ülke birinde en güçlü derece birini kazanacaksınız. Her yıl çıtayı yükseltiyoruz. Biz sağlık, konukseverlik, bilişim ve benzeri geleceğin en umut verici iş ve sektörlerde içine bizim öğrencilere rehberlik etmek çalışmak binbaşı ve programların eklerken medya-bir kaç isim.

IU Kokomo herkes için birşeyler var! 25 öğrenci - yaklaşık 20 küçük sınıf boyutları ile yaklaşık 4000 öğrenci kampüsümüzde bir IU derecesi kazanacaksınız! Sen baflar bir ömür için ayarlamak ve bu süreçte eğlenceli bir ton var hazırlama, beceri ve gerçek dünya deneyimi elde edeceksiniz.

Kampüs hayatı

Kahkaha. Geceyarısı Çılgınlığı. Kozmik Bowling. Out-door filmleri. Canlı müzik. Kore'de Kore pratik. 1000 su balonu kavga. ülke çapında tarihi koruma konferanslar planlanması. Üniversitesi Tiyatro. kafeterya Komedyenler. Jackrabbits arkadaşlarıyla oyunlar. bizim çok kendi Indy 500 Princess tezahürat. Maceracı ruhu. çim üzerinde büyük bir kitap okuma. state-of-the-art Joseph Hastanesi Klinik Simülasyon Merkezi'nde saat. Bir sonraki nesillere becerileri bir sonraki dalga öğretilmesi. en iyi arkadaş ile gerçek konuşma. Bilim deneyler lider Yaz Kampı Rocks. Ciddi Cougar Crazie Ülke. çapında en iyi çerezleri için çiftçinin pazar. İrlanda'da öğrenci öğretim. Neredeyse Çıplak Yol! kampüs içinden Zip hattı. Biyoloji Saha gezileri. Intramural sporları. uluslararası konferanslarda sunmak. #myIUK

Indiana Bringing Dünya

Indiana Üniversitesi Kokomo kısmında, düzenli akademik program, ne olursa olsun önemli yurtdışı çalışma parçası yapabilirsiniz. Uluslararası seyahat size kültürel farkındalık genişletmek ve bizim giderek küresel toplumda çalışmak hazırlamak için olabilir en etkili deneyimleri biridir. Kampüs Güney Kore, Guatemala, Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, İtalya ve Polonya da dahil olmak üzere seyahat / çalışma gidilecek, geniş bir yelpazede sunuyor.

IU Kokomo spor

Biz IU çok ciddiye spor almak Kokomo-ve bizim inanılmaz sporcular ev olmaktan gurur duyuyoruz. daha etkileyici Ne olsa da, onlar da sınıfta kazanan olmamız. Bizim sporcular onların spor vermek aynı özveri ile akademisyenleri mücadele.

Geçtiğimiz yıl IU Kokomo 18 KIAC Akademik Sporcular onur

7 üniversite ekipleri Erkek Basketbol, ​​kros ve Golf Kadın Basketbol, ​​Cross Country, Voleybol, Golf Egzersiz alanı 21.500 feet kare

Cole Spor Merkezi egzersiz alanı artı sınırsız grup sınıfları, neredeyse sınırsız kardiyo ekipmanları, kapalı parça, yepyeni soyunma odaları ve üst çentik ağırlıkları ve fitness makineleri 21.500 metrekarelik sahiptir.

Mukavemet bir miras

11.474

yaşam sayısı 2014 itibariyle IU Kokomo mezunlar ağı mezunu. Bir IU Kokomo Cougar olmak zaman endüstrileri, meslekleri, geçmişleri ve kültürleri kapsayan bir mezunlar ağının bir parçası konum. IU şapların, rehberlik lider, kendi işe büyük gurur.

604.897 ve büyüyen

yaşam sayısı IU mezunlar ağı mezunu. IU Kokomo mezun dünyanın en güçlü ve en büyük yaşam miraslarından birine size giriş verir.

Başarı bir ömür boyu Hazırlık

staj mükemmelliğe - Hayalinizdeki iş iniş için ilk adım.

En işverenler kanıtlanmış başarı, sıkı çalışmaya istekli ve yeni beceriler öğrenmek için bir susuzluk görmek istiyorum. IU Kokomo stajyerler özel projeler ile hosting şirketlere yardımcı ve işveren gözler taze kümesinden yeni fikirler ve bilgi kazanmak için fırsat verin.

Aynı zamanda şirketin kültürünü, iş akışı ve genel kişilik dışarı test ederek bir iş istediğini öğrenmek için şansını ne kadar değerli göstermek, ancak şansın var.

Bizimle ortak gerçekleşmesi için.

A IU Kokomo Kariyer ve Erişilebilirlik Merkezi Staj ve iş arama rehberlik, kişisel antrenör, ve amigo olarak görür. Onlar özgeçmişinizi mükemmel yardımcı ve iş kıyafetleri mastering ve maaş müzakereleri gezinme için mülakat becerileri ve görgü her konuda tavsiye ederiz.

1069 - Kariyer ve Erişilebilirlik Merkezi 2014 yılında yerleştirilen 2014 164 stajyer öğrenciler ile vardı tek-tek randevular sayısı. 2013 yılından itibaren% 24 yukarı.

You Belong Bir Topluluk

Konumlar

  • Kokomo

    2300 S. Washington Street, Kokomo, IN 46902-9003, , Kokomo

sorular