Keystone logo
ISART Digital

ISART Digital

ISART Digital

Tanıtım

Video oyunu yaratıcı ve teknik endüstrilerinde son 21 yıldır yüksek öğrenimde öncü olan ISART Digital , Paris, Nice ve Montreal merkezli uluslararası bir okuldur; ve Tokyo Teknoloji Üniversitesi ile bir ortaklıkla.

Dünyada 2. sırada yer alan (kaynak: GAMEducation) ISART Digital , 3 farklı evrende dereceler sunmaktadır: Creative School, Game Business School ve Science & Tech School.

Game Business School, geleceğin oyun endüstrisi profesyonellerinin video oyunu endüstrisine özgü küresel iş kavramlarını (pazarlama, yayıncılık, yönetim, teknoloji) öğrendiği yeni bir eğitim modeli sunuyor. Bu endüstri, finans, sağlık hizmetleri, moda, eğitim, otomobil ve havacılık gibi alanların merkezinde yer alan dijital görüntü oluşturma, yapay zeka ve veri teknolojisinde en ileri düzeydedir.

BBA Oyun ve Yaratıcı Yönetimimiz size yaratıcı ve dijital proje yönetimi hakkında bilgi verecek ve bu da Yardımcı Marka Müdürü/Pazarlama Müdürü, Asistan Satış Müdürü, Asistan İş Geliştirme Müdürü, Asistan Yaratıcı Yapımcı, Yaratıcı Koordinatör, Veri Analisti, Kıdemsiz Kullanıcı Kazanımı gibi işlere yol açacaktır. Yönetici, Para Kazanma Müdürü Yardımcısı, Proje Yöneticisi Yardımcısı, İş Zekası Müdürü Yardımcısı.

MSc Oyun ve Yaratıcı Stratejimiz, yenilikçi bir dijital projenin stratejik yönetimindeki süreçlerde uzmanlaşmanıza yardımcı olacak ve Veri Proje Yöneticisi, Kullanıcı Edinme Yöneticisi, Operasyon Yöneticisi, Ürün Sahibi, İşletme Sahibi, Marka Yöneticisi, Ürün Yöneticisi (dahil) gibi işlere yol açacaktır. . Live Ops), Proje Yöneticisi, Yapımcı, Yaratıcı Yönetici.

Kampüs Özellikleri

Okulumuz Fransa'nın güneyinde, pitoresk Nice şehrinde bulunmaktadır. Université Côte d'Azur ortaklığıyla öğrencilere çok çeşitli spor ve kültürel aktiviteler sunarak yaşamak ve ders çalışmak için benzersiz ve canlı bir ortam sağlar. Profesyonel becerilerinizi geliştirmek ve rahat Fransız Rivierası yaşam tarzının tadını çıkarmak için ideal bir ortam!

  Sıralamalar

  Dünyada 2. Sırada

  kaynak: GAMEducation

  Konumlar

  • Paris

   Paris, Fransa

   • Nice

    Avenue Simone Veil, 63, 06200, Nice

    • Montreal

     Sainte-Catherine Ouest, 1440, H3G 1R8, Montreal

     sorular