Keystone logo
Independent College

Independent College

Independent College

İrlanda'da Eğitim <span translate="no">Pathway</span> Web Semineri

İrlanda'da Eğitim Pathway Web Semineri, Independent College ve International House Dublin'in ortak ev sahipliğinde 18 Nisan'da çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Tanıtım

Etkinliğe katılamıyor, ancak İrlanda'da İngilizce diline ve yüksek seviyeli eğitime giden yol hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

ÜCRETSİZ İrlanda eğitim yolumuzda 18 Nisan'da bile bize katılmak için buradan kaydolunth 2024:

https://www.cognitoforms.com/IndependentColleges/IndependentCollegeInternationalHousePathwayWebinar

Bizim hikayemiz

Dublin'in finans ve teknoloji bölgelerinin sınırında merkezi bir konumda bulunan uzman bir çağdaş işletme ve hukuk fakültesiyiz. Eğitimin dönüştürücü olduğuna, kapsayıcı olması gerektiğine ve açık kollarla parlak zihinleri beslemesi gerektiğine inanıyoruz.

Bizim uzmanlığımız

Independent College 2007 yılında Dublin'de kurulmuştur. Kaliteli akademinin girişimci bir ruhla dengelendiği, trendleri öngören, ekonomiyle bağlantılı ve istihdam edilebilirliğe odaklanan kurslar yaratan bir kolejiz. İş dünyasıyla bağlantılı olan Independent College, öğretim görevlilerimizin ve programlarımızın eleştirel düşünürlere, değişim liderlerine ve yaşam boyu öğrenenlere ilham vermeye yardımcı olduğu bir yerdir.

itibarımız

Lisans ve lisansüstü programlarımız için QQI akreditasyonumuzla gurur duyuyoruz. Independent College programları hem ulusal hem de uluslararası düzeyde en yüksek standartlara göre onaylanmıştır. Bu akreditasyon, kaliteye olan bağlılığımızı ve öğrencilerimize, personelimize ve eğitim ekibimize değerli bir deneyim sunmak için uyguladığımız yüksek standartları temsil etmektedir.

Temel deÄŸerler

Düşünce, cinsiyet, yaş ve kültür çeşitliliğine inanıyoruz. Hocalarımız alanlarında liderdir. Programlarımız sürükleyici, zorlu ve yüksek kalitededir. Öğrenci odaklı deneyimimiz, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır.

Öğrenci Merkezliyiz

Öğrencilerimizi çevreye değil merkeze koyarız. Odak noktamız öğrenci deneyimidir. Etkileşime, bireyselliğe, esnekliğe, büyümeye ve karşılıklı saygıya değer veriyoruz. Konseptimiz herkes için daha iyi bir öğrenme deneyimi sağlar.

Bir Aidiyet Ortamı Sağlıyoruz

Güven ve fikirleri teşvik ederken, bir katılım ve entegrasyon hissini teşvik ediyoruz. Öğrencilerin ömür boyu arkadaş edindiği, desteği kişiselleştirdiğimiz harika bir topluluk oluşturuyoruz.

Çünkü kalifikasyonunuz uluslararası kabul görecek

Yeni kalifikasyonunuz akademik başarı anlamına gelir, aynı zamanda konunuz hakkında pratik terimlerle daha derin bir anlayış anlamına gelir ve bu, alanınızda oldukça değerlidir.

Çünkü burada zamanın tadını çıkaracaksın

Hangi konuyu ve kalifikasyonu seçerseniz seçin, her sınıfı dört gözle bekleyeceğiniz ilginç ve düşündürücü bir öğrenme deneyimine sahip olacağınıza söz veriyoruz. Öğrenci hayatınız sadece kolej ve kurs tarafından değil, yeni arkadaşlar, meslektaşlar ve harika bir şehir tarafından da zenginleştirilecek.

Bağımsız Kolej Hakkında

Independent College Başkanı olarak, akademik çalışmalarınızı kolejimizde sürdürmeyi düşündüğünüz için çok mutluyum.

Independent College'ın öncelikli hedefi, öğrencilerimize konuyla ilgili, sonsuza dek sizinle kalacak, gelecekteki başarınızın temellerini oluşturacak ve seçtiğiniz alanda son derece saygın niteliklerle sonuçlanacak öğrenim programları sunmaktır.

Tamamlandığında, çeşitli disiplinlerde lisans, lisansüstü veya mesleki ödülünüz nereye giderseniz gidin, hem İrlanda'da hem de yurtdışında tanınacaktır.

Hedef odaklı, kariyer odaklı bir üniversiteyiz. Yüksek nitelikli ve arkadaş canlısı öğretim kadrosu tarafından interaktif bir öğrenme ortamında en yüksek akademik standartlara sunulan kişiselleştirilmiş eğitimimizle gurur duyuyoruz.

Bize kaydolmanız halinde Independent College'da geçireceğiniz zaman, hayatınızın bir sonraki bölümüne hazırlanırken keyifli ve akademik açıdan ödüllendirici olacaktır. Entelektüel açıdan canlı bir akademik toplulukta, alanınızda sektörün en deneyimli ve saygın öğretim görevlilerinden ders alacaksınız. Bu program size sadece seçtiğiniz kariyer için bir basamak değil, aynı zamanda hayat dersleri, arkadaşlıklar ve gelecekte de sürecek bağlantılar sağlayacaktır.

Sizi bir sonraki öğrenci alımımızın bir parçası olarak ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

Padraig Saatlik

Devlet Başkanı

Kampüs Özellikleri

Konumumuz

Bağımsız Kolejlerin ana kampüsü The Steelworks, Foley Street, Dublin 1'de bulunmaktadır. Steelworks, 40 dersliği ve tabandan tavana pencereli atriyumu, çatı katı restoranı ve açık hava terası, kütüphanesi, özel peyzajlı gelişime bakan bilgisayar tesisleri ile beş katlı etkileyici bir binadır. ve şehrin muhteşem manzarası.

Steelworks kompleksi, IFSC civarında, şehir merkezinde Talbot St ve Amiens St arasında yer almaktadır. Kampüs, Henry St & O'Connell St'nin ana alışveriş bölgesine yaklaşık 600 metre uzaklıktadır ve trenlere, Luas tramvay hattına ve şehir ve bölge otobüs terminallerine kolay erişim ile ulaşım için mükemmel bir şekilde hizmet vermektedir.

Burada Yaşamak

Dublin, öğrencilerin her yıl evlerini yaptıkları geniş bir daire, yatak odası, pansiyon, misafirhane ve pansiyon seçeneklerine sahiptir. Binlerce geleneksel ve çağdaş pub, restoran ve kulüp ile yapılacak ve görülecek çok şey var. Şehir, müzeler, galeriler ve tarihi binalardan da payını fazlasıyla alıyor.

Spor Dalları

Croke Park, nehrin hemen kuzeyindedir ve İrlanda'nın ulusal sporları olan savurma ve Gal futboluna ev sahipliği yapar. 82.300 kişilik kapasitesi ile Avrupa'nın üçüncü büyük stadyumudur. Şehrin her yerinde yüzlerce futbol, ragbi, Gal futbolu, fırlatma, tenis, yüzme ve diğer kulüpler varken, ragbi Güney Yakası'ndaki çarpıcı yeni Aviva Stadyumu'nda oynanır.

Sanat

Dublin, Nobel ödüllü William Butler Yeats, George Bernard Shaw ve Samuel Beckett dahil olmak üzere birçok önde gelen edebi şahsiyet yetiştiren dünyaca ünlü bir edebiyat tarihine sahiptir. Diğer etkili yazarlar ve oyun yazarları arasında Oscar Wilde, Jonathan Swift ve Bram Stoker bulunmaktadır. Temmuz 2010'da Dublin, kalıcı unvanla UNESCO Edebiyat Şehri, Edinburgh, Melbourne ve Iowa Şehri seçildi. Şehir merkezinde birkaç tiyatro vardır ve en bilinenleri Gaiety, Abbey, Olympia, Gate ve Grand Canal'dır.

Eğlence

Dublin, heyecan verici bir gece hayatına sahiptir ve vatandaşlarının %50'sinin 25 yaşın altında olduğu tahminiyle Avrupa'nın en genç şehirlerinden biridir. Şehir merkezinde çok sayıda pub vardır, St. Stephen's yeşili ve Grafton Caddesi çevresindeki bölge, özellikle Harcourt Street, Camden Street, Wexford Street ve Leeson Street, en popüler gece kulüpleri ve barlara sahiptir. Gece hayatı için en bilinen bölge, Liffey Nehri'nin güneyindeki Temple Bar'dır. Canlı müzik, genel olarak Dublin genelinde sokaklarda ve mekanlarda popüler bir şekilde çalınır.

Öğrenci servisi

Independent College Dublin'nin pozitif, yüksek enerjili ortamı, derinden bağlı öğretim üyeleri ve personeli ve güçlü bir destek sistemleri ağı, onu akademik, sosyal ve profesyonel olarak nişinizi bulmanız için mükemmel bir yer haline getiriyor.

Akademik İndüksiyon

Üniversiteye ilk kez katılmak heyecan verici bir olasılık olabilir. Bununla birlikte, birçoğu ikinci seviyeden üçüncü bir kuruma geçme ihtimalinin göz korkutucu bir deneyim olabileceğini düşünüyor. Independent College Dublin olarak bu geçişin mümkün olduğunca zahmetsiz olmasını sağlamak istiyoruz. Bu nedenle, her lisans programı başlamadan önce öğrenci yerleştirme organize ediyoruz. Bu, tüm öğrencilere Kolej Dekanı, Fakülte Müdürü, Öğrenci Deneyimi ve Kariyer Müdürü ve diğer öğrencilerle tanışma fırsatı verir.

Akademik Destek

Her akademik programın, öğrencilerin karşılaşabileceği herhangi bir akademik sorunla ilgilenen özel bir personeli vardır. Fakülte idari personelinin pazartesiden cumaya 9.30-17.00 saatleri arasında açık ofis politikası vardır.

Kariyer tavsiyesi

Independent College Dublin öğrencilerin karşı karşıya olduğu giderek artan zorlukların farkındadır. İş başvurularında iyi bir CV çok önemlidir. Mülakatlara hazırlanmak da çok önemlidir. Öğrenci Deneyimi ve Kariyer Yöneticimiz, son sınıf öğrencilerine özgeçmişlerini yazmalarında yardımcı olacak ve görüşmenize hazırlanırken rehberlik ve tavsiyelerde bulunacaktır.

Bilgi İşlem Hizmetleri

Moodle, çevrimiçi kaynaklar ve dergiler, kablosuz internet erişimi ve çevrimiçi depolama gibi hizmetlere erişim, kayıtlı tüm öğrencilere ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Öğrenci ve Kampüs Hayatı

İster spor ve fitness, öğrenci organizasyonları, yerel gece hayatı veya öğrenci etkinlikleri arıyor olun, Independent College Dublin size harika kaynaklar ve en iyi tesislere erişim sunar. Independent College Dublin 'nin şehir merkezindeki konumu, kapımızın önünde çok sayıda olanak barındırıyor.

Öğrenci İndirimleri

Bu özel indirimlerden yararlanmak için Independent College Dublin öğrenci kartınızı kullanın:

 • Energie Fitness, Clarendon Caddesi
 • Kule Rekorları - %10
 • Hughes & Hughes Kitapları - %10
 • Çiftlik, Dawson Caddesi - %10
 • KC Peaches, Nassau Street – %10 ve sadakat kartı planı
 • Cafe Sol, Dawson Street - %15 ve sadakat kartı planı
 • Hickey's Pharmacy - reçetelerde %15 ve diğer ürünlerde %10 indirim
 • Doktor, Suffolk Caddesi - danışma ücretinde 10 € indirim

Öğrenci Refahı

Kolejdeki tüm öğrencilere tavsiye ve destek sunuyoruz. Sınavlar, ödevler, konaklama veya mali konularla ilgili olsun, Öğrenci Hizmetleri Görevlisi endişelerinize yardımcı olmaya hazırdır. Ancak, ek yardıma ihtiyacınız olursa ve Üniversite Danışmanı ile konuşmak isterseniz, size bir sevk verilecektir.

Bu hizmet ücretsizdir ve tamamen gizlidir.

Uluslararası Öğrenci Hizmetleri

Uluslararası öğrenciler için İrlanda'ya seyahat etmeden önce ve giriş sonrasında İrlanda'ya geçişlerine yardımcı olmak için özel hizmetler mevcuttur.

  Konumlar

  • Dublin

   The Steelworks, Foley Street, D01 X997, Dublin

   sorular