Keystone logo
© Uni.
Howest University of Applied Sciences

Howest University of Applied Sciences

Howest University of Applied Sciences

Tanıtım

Howest University of Applied Sciences eğitim ve araştırmaya yenilikçi ve disiplinler arası yaklaşımı ve sanayi, iş dünyası ve sosyal kâr sektörüyle yakın işbirliğiyle tanınan girişimci bir kurumdur. Howest, Belçika ve ötesinde Dijital Sanatlar ve Eğlence, Siber Güvenlik, Dijital Tasarım ve Geliştirme ve Endüstriyel Ürün Tasarımı programları gibi teknoloji, tasarım ve sanat programlarıyla ünlüdür.

Howest ve DAE programı, 2017 ve 2018, 2021 yıllarında The Rookies Ödülü'nde dünyanın En İyi Oyun Tasarımı ve Geliştirme Okulu olarak birinci oldu. Ayrıca The Princeton Review®'a göre Howest University of Applied Sciences , en iyi lisans okullarından biridir. oyun tasarımı eğitimi almak için. Ayrıca Endüstriyel Ürün Tasarımı Lisans programı The Rookie Awards 2023'e göre dünyanın en iyi ikinci tasarım okulu seçildi.

Saha odaklı görevler, iş başında eğitim ve stajlar her programın temel bileşenleridir. Günümüz toplumunun değişen ihtiyaçlarını bu şekilde karşılıyoruz ve öğrencilerimizi geleceğe yönelik becerilerle donatıyoruz. Yıllar geçtikçe Howest, uygulama odaklı bilimsel araştırma, hizmet ve eğitim alanında lider olarak sağlam bir itibar kazandı.

Belçika'da, Avrupa'da ve dünyanın her yerindeki üniversiteler ve sektör liderleriyle olan ortaklıklarımızdan gurur duyuyoruz. Kapsamlı uluslararası ağlarımız, burslarımız ve değişim programlarımız sayesinde öğrencilerimize ve personelimize küreselleşme ve uluslararası deneyim kazanmaları için birçok fırsat sunulmaktadır. Kısacası Howest, öğrencilerin Avrupa'nın kalbinde eğitim ve yaşam sürecinin tadını çıkarırken, garantili iş güvenliği ile geleceğe yönelik eğitim aldıkları bir okuldur.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

  • Bruges

    Rijselstraat 5, 8000, Bruges

  • Kortrijk

    Kortrijk, Belçika

    sorular