Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Hennepin Technical College

Hennepin Technical College

Hennepin Technical College

Tanıtım

Hennepin Technical College (HTC) hoş geldiniz. İş gücünün ve ekonominin çehresini değiştiren Minnesota'nın en uygun fiyatlı akademik kurumlarından birini seçtiniz. Öğrenciler, kendilerini talep gören ve yüksek ücretli istihdam olanaklarına hazırlayan mükemmel akademik programlara erişebilirler. Genel eğitim ve Minnesota Transfer Müfredatına (MnTC) ek olarak, HTC, üretim ve mühendislik teknolojisi, pratik hemşirelik, diş hekimliği asistanı ve kanun yaptırımı gibi 45'in üzerinde programda derece sunmaktadır.

Teknik eğitim programlarımız uzun vadeli kariyer fırsatları yaratır. Sanal eğitim programlarımıza ek olarak Brooklyn Park ve Eden Prairie kampüslerinde hem gündüz hem de akşam dersleri verilmektedir. HTC'de eğitimin kalitesi, alanında uzman öğretim üyeleri tarafından zenginleştirilmiştir. HTC, şefkatli bir ortamda, artan farklı öğrenci nüfusuna hizmet vermektedir. HTC, personelin ve öğretim üyelerinin adınızı bildiği, koridorda sizinle konuştuğu ve en önemlisi sizi ve başarınızı önemsediği bir yerdir.

Okul bölgeleri, yasa koyucular ve özel sektör ile dinamik ortaklıklar oluşturduk. Bu ortaklıklar, koleje lise sonrası eğitim seçenekleri (PSEO), kayıt, öğrenci kalıcılığı, tamamlama ve işe yerleştirme konularında yardımcı olur. HTC, mezunlarımızla ilişkilerini sürdürmektedir. Mezunlarımız, kariyer merkezimizden ve yaşam boyu öğrenme fırsatlarımızdan yararlanarak kolejde aktif olmaya devam ediyor. Bize katılın ve kariyerinizi ateşlememize izin verin.

Hennepin Technical College - ileri teknoloji, liderlik ve çeşitli topluluklar aracılığıyla fırsatları yakalıyor.

Konumlar

  • Brooklyn Park

    Brooklyn Boulevard,9000, 55445, Brooklyn Park

    sorular