Keystone logo
Hartpury University

Hartpury University

Hartpury University

Tanıtım

Hartpury University , Gloucestershire'da Tarım, Hayvan, At, Spor ve Veteriner Hemşireliği alanlarında lisans ve lisansüstü dereceler sunan uzman bir eğitim sağlayıcısıdır. Dünya lideri tesisler ve uzmanlık, 60'tan fazla ülkeden personel ve öğrencileri cezbetmektedir.

Öğrenciler, çoğu Hartpury'de gerçekleştirilen en son endüstri araştırmalarıyla desteklenen kariyer odaklı bir öğrenme deneyiminden yararlanacaklar. Hartpury öğrencileri ayrıca 10 performans Spor Akademilerinden birinin parçası olarak eğitimlerinin yanı sıra bir atlet olarak antrenman yapma şansına da sahipler.

Üniversitenin 150 milyon sterlinlik kampüsü, birçoğu aynı zamanda ticari işletmeler olan ve bir kursun yanında veya bir parçası olarak iş deneyimi için fırsatlar sunan son teknoloji öğrenim tesislerine ev sahipliği yapmaktadır.

Buna yeni bir tarım teknolojisi merkezi, köpek ve at terapi merkezleri, uluslararası etkinlikler, spor yaralanması klinikleri ve yerinde profesyonel sporcu eğitimi içeren ticari bir çiftlik dahildir. Üniversitenin hayvan koleksiyonunda ayrıca uluslararası arenalar, en son teknolojiler ve 70'in üzerinde tür bulunmaktadır. Öğrenciler, teoriyi sınıfta uygulamaya koymak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olacaklar.

Tüm öğrencileri, yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası yüksek kaliteli eğitim ve öğretim sağlayıcısı olarak ünümüze dayanarak Hartpury ailesinin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Konumlar

  • Gloucester

    Hartpury University Hartpury House, GL193BE, Gloucester

    sorular