Keystone logo
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Tanıtım

HAMK hoş geldiniz

Biyoekonomi, sağlık, eğitim, iş, tasarım ve teknolojinin geleceğini şekillendiren yaklaşık 9.000 kişilik bir ekibiz. Varlığımız, çevrimiçi ve uluslararası olmak üzere yedi kampüse yayılmıştır. Öğrencilerimize, personelimize ve ortaklarımıza yararlı eylemler gerçekleştirmek için birlikte çalışmak ve işbirliği yapmak için olağanüstü araçlar ve ortamlar sağlıyoruz.

HAMK Finlandiya'nın güneyinde yer almaktadır. 1840 yılına dayanan köklü geçmişimiz, uluslararası kabul görmüş öğretim kalitesine sahip, rekabetçi, modern bir üniversite olmamızı sağlamıştır.

Bir Uluslararası Üniversite

Dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlıyoruz. HAMK uluslararası ortamını zenginleştirmek için 70'den fazla ülkeden 850'den fazla uluslararası öğrencimiz var. Öğrencilerin farklı kültürel bakış açılarıyla karşılaştıkları ve dünya çapındaki işverenler tarafından değer verilen uluslararası bağlantılar edindikleri küresel bir ortam sunuyoruz.

HAMK ile Çalışmalar

Sizlere mühendislik, işletme, bilişim, tasarım, tarım ve ormancılık alanlarında 14 derecelik programlar sunmaktan heyecan duyuyoruz. Çok çeşitli uzmanlıklar sayesinde geleceğinizi şekillendirme ve benzersiz güçlü yönlerinizden ve hedeflerinizden en iyi şekilde yararlanma gücüne sahipsiniz.

HAMK olarak, eğitime dinamik bir yaklaşıma inanıyoruz. Çalışmalarımız teori, uygulama ve gerçek dünya bağlantılarını sorunsuz bir şekilde harmanlayarak yalnızca bilgi edinmenizi değil, aynı zamanda pratik beceriler geliştirmenizi ve sektörünüzün çalışma hayatı hakkında derin bir anlayış geliştirmenizi sağlar. Mezun olduğunuzda, sadece bir derece ile değil, sizi başarılı bir kariyere doğru itecek beceriler, içgörüler ve değerli bağlantılar ile donatılmış olacaksınız.

Eğitiminiz sırasında, tıpkı profesyonel bir ortamda yaptığınız gibi becerilerinizi eyleme geçirmenize olanak tanıyan gerçek şirketler için projeler tamamlama fırsatına sahip olacaksınız. Uygulamalı bilimler üniversitelerinin ünlü olduğu bu uygulamalı, uygulama odaklı çalışmalar, hem size hem de parçası olacağınız sektörlere fayda sağlar.

Çeşitli ilgi çekici proje ve ödevlerde uluslararası öğrencilerimizle yakın işbirliği içinde çalışan 4 araştırma birimine sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Bu işbirliği, sonsuz olasılıkların kapılarını açar ve öğrenme deneyiminizi zenginleştirir.

Öyleyse, HAMK heyecan verici bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın! Yolun her adımında sizi güçlendirmeye adadık!

HAMK Kalite Sistemi

Finlandiya yükseköğretim kurumlarının kalite sistemleri, Finlandiya Eğitim Değerlendirme Merkezi tarafından sistematik olarak denetlenmektedir. Denetim ekibinin değerlendirmesine HAMK , Finlandiya'da değerlendirme alanı eğitimi için “mükemmel” düzeyi alan ilk yüksek öğretim kurumu oldu.

Bizi Snapchat'in yanı sıra Instagram, Facebook ve TikToK'ta da takip ettiğinizden emin olun.

Instagram: HAMK_UAS, #hamkstoriesinternational

Facebook: Häme Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

TikTok: hamk_uas

Konumlar

 • Hämeenlinna

  Visamäentie 35, 13101, Hämeenlinna

  • Riihimäki

   Kaartokatu 2, 11100, Riihimäki

   • Valkeakoski

    Tietotie 1, 37630, Valkeakoski

    • Forssa

     Wahreninkatu 11, 30100, Forssa

     • Mustiala

      Mustialantie 105, 31310 Mustiala, Finland, 31310, Mustiala

      • Evo

       Saarelantie 1, 16970, Evo

       sorular