Keystone logo
Graceland University Finans alanında lisans
Graceland University

Finans alanında lisans

Lamoni, Amerika Birleşik Devletleri

4 Years

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Aug 2024

USD 19.950 *

harmanlanmış, Kampüste

* öğrenim ücreti 2024-25

Tanıtım

Bir finans uzmanı olarak, iş kararlarını yönlendirmede ve etkilemede kritik bir rol oynayacaksınız. Finansal analiz, risk değerlendirmesi ve stratejik planlama alanlarındaki uzmanlığınız, kuruluşların başarısına katkıda bulunan önemli kararların şekillendirilmesine yardımcı olmanın anahtarıdır. Alternatif olarak, finans alanında bir işletme derecesi ile finansal planlamacı olarak kariyer yapabilirsiniz. Finansal piyasalar ve yatırımlar konusundaki anlayışınız, müşterilerin finansal kararlarını yönlendirmelerine ve kendi finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmanızı sağlayacaktır.

Graceland'in finans bölümü, size güçlü nicel, eleştirel ve analitik düşünme becerileri kazandıracak finans, ekonomi, matematik ve muhasebe dersleri üzerine inşa edilmiştir. Bu temel bilgilerin üzerine, profesyonel etik kurallarına dayanan deneyimsel ve simülasyona dayalı öğrenmeyi içeren kariyer odaklı, alana özgü finans içeriği ile donatılacaksınız.

Neden Graceland'de Finans Bölümünü Seçmelisiniz?

Graceland'in finans ana dalı, işle ilgili diğer ana dalları tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır ve modern iş dünyasındaki en popüler işler için daha fazla uzmanlaşma ve hazırlık sağlayan sorunsuz çift ve hatta üçlü ana dallara izin verir. Finans ana dal programının müfredatı, öğrencileri sosyal açıdan bilinçli ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirecek kariyerler yapmaya hazır hale getirme ilkesi üzerine inşa edilmiştir.

Graceland Üniversitesi Yatırım Kulübü'ne katılarak becerilerinizi geliştirmeniz için size fırsatlar sunacağız. Graceland'deki işbirliğine dayalı ortam, öğrencilere akranları ve profesörleri ile yakın çalışma ilişkileri sunarken, güçlü bir profesyonel ağa erişim ve bu ağı oluşturma becerisi sunan son derece ilgili bir mezun tabanı ile geliştirilmiştir.

kabul

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

sorular