Keystone logo
Graceland University

Graceland University

Graceland University

Tanıtım

Graceland University , olağanüstü yüksek öğrenime adanmış bir topluluktur

Liberal sanatlara dayanıyoruz ve 21. yüzyıl öğrencisinin ilerici akademik ihtiyaçlarını sağlamaya adadık.

1895 yılında kurulan ve Community of Christ tarafından desteklenen Graceland University , bir okuldan daha fazlasıdır. Öğrencilerle ilişkilerini ilk sıraya koyan tutkulu, ilgili ve kendini adamış bireylerden oluşan bir topluluktur. Aktif Graceland mezunlar ağı, bir öğrencinin kampüste geçirdiği zamanın çok ötesine ulaşır.

Mekanlar

Lamoni Kampüsü: Ana yerleşim kampüsü, Des Moines'in yaklaşık bir saat güneyinde, Lamoni, Iowa'da bulunmaktadır. Güney Iowa'nın inişli çıkışlı tepelerinde 170 dönümlük bir alana yayılan güzel, davetkar bir kampüstür. Spor kompleksimizde suni bir çim saha futbol sahası, olimpiyat kalitesinde bir açık hava parkuru ve konferansın en iyisi bir futbol kompleksi bulunmaktadır. Helene Görsel Sanatlar Merkezi, diğer okulların gıpta ettiği bir yerdir ve Resch Bilim ve Teknoloji Salonu, üstün tesisler ve endüstri standardı donanımlar sunmaktadır. Bölgesel performans sanatları merkezimiz Shaw Center'da 500 kişilik bir oditoryum, 100 kişilik bir resital salonu, tamamen özelleştirilebilir bir kara kutu tiyatrosu, güzel bir yeni lobi ve atriyum ve çarpıcı bir açık hava amfitiyatrosu bulunmaktadır. 2011 sonbaharında kampüsün kenarında açılan kırk sekiz öğrenci dairesi ve yakın zamanda yenilenen ve genişletilen Newcom Student Union, özel bir oyun odası, bilgisayar laboratuvarı ve kapsamlı öğrenci toplantı alanına sahiptir.

Bağımsızlık Kampüsü: Bağımsızlık Kampüsümüz Independence, Missouri'de bulunmaktadır ve Graceland Hemşirelik Okulu ve İsa Cemaati Ruhban Okulu'na ev sahipliği yapmaktadır. Graceland'in çevrimiçi programları, 1969'da açılan IC'de işletilmektedir. Öğrenci dostu, 55.000 metrekarelik tesis, kapsamlı bir kablosuz ağ, kayıt için kameralarla donatılmış hemşirelik becerileri laboratuvarı dahil olmak üzere son teknoloji öğrenme araçları ve kaynakları ile donatılmıştır. ve oynatma gösterileri ve ödüllü bir hemşirelik kütüphanesi. IC ayrıca öğretmen eğitimi ve işletme programları sunmaktadır.

Çevrimiçi Programlar: Graceland, öğrencilerin evlerinin rahatlığında olağanüstü eğitim sağlayan onlarca yıllık deneyimiyle uzaktan eğitimde öncü olmuştur. 2000 yılında, Graceland çeşitli programlar için tamamen çevrimiçi bir dağıtım yöntemine geçti: Hemşirelikte Bilim Ustası, RN'den BSN'ye, RN'den MSN'ye 'köprü', Sağlık Yönetiminde Sanat Lisansı ve Hemşirelik Uygulaması Doktoru .

Professor lecturing at the front of a class

Vizyon, Misyon, Değerler

Graceland University , öğrencileri ileri düzeyde eğitim, üretken kariyerler ve zengin yaşamlar için eğitir. Öğrenci topluluğu, hedeflenen, ancak öğrenme taahhüdünü paylaşan farklı yaş, geçmiş ve ulusal kökenlerden kişileri içeren çeşitli bir gruptur. Liberal sanatlar geleneğine sıkı sıkıya bağlı olan ve kariyer odaklı pratik deneyimlerle zenginleştirilmiş müfredatı, farklı öğrenme stillerini onaylar ve öğrencileri yetkin profesyoneller olmaya hazırlar. Yüksek nitelikli fakültesi, öğretim ve bilimsel, yaratıcı ve profesyonel faaliyetlerde bulunma konusunda mükemmeldir. Yönetim ve personel ile birlikte öğrencileri çok önemsiyorlar.

Graceland, hem konut hem de konut dışı öğrenciler için kişisel gelişimi besleyen bir öğrenme ortamı sunar. Zorlu akademik programı, yaşam boyu öğrenmenin sevincini, entelektüel disiplinin titizliğini ve her ikisinin de tatmin edici bir profesyonel ve kişisel yaşamla ilişkisini vurgular. Büyüklüğü, bireye dostluk ve aidiyet duygusu sağlarken gerçek bir ilgiyi teşvik eder. Yatılı öğrenciler için, ilgi grupları, atletizm, öğrenci yönetimi, konut yaşamı ve boş zaman etkinliklerinden oluşan zengin müfredat programı, kişilerarası beceriler, ilişkiler, yaratıcılık ve liderlik geliştirme fırsatı sunar.

İnsan onuru, karşılıklı saygı ve sosyal sorumluluğun Hıristiyan değerlerine dayanan Graceland, tüm inançlardan insanları memnuniyetle karşılar. Sponsorluk mezhebi Mesih Topluluğu'nun “çalışarak ve hatta inançla öğrenmeyi” istemek için aktif olarak destekliyor ve gerçekten de kilisenin yüksek öğrenim yoluyla açık ve özgür bilgi arayışına olan bağlılığının somut bir ifadesini sunuyor.

Graceland, pratik ve vizyoner eylem yoluyla fırsatı, adaleti ve dünya barışını teşvik eder.

Group of nurses in Graceland nursing scrubs

Vizyon

Graceland University , dönüşümsel hizmet ve liderlik için kişilere ilham veren ve onları güçlendiren tanınmış bir eğitim lideri olacak.

Misyon

Graceland, öğrencilerin anlamlı ve üretken yaşam potansiyellerini geliştirdikleri öğrenme toplulukları oluşturur.

Değerler

Graceland öğrenmeye, bütünlüğe ve topluma değer verir. Graceland, yaşamların zenginleştirilmesi ve dünyanın daha iyi hale getirilmesi için bu değerlerin geliştirilmesini teşvik eder.

Öğrenme

Açık ve özgür gerçeğin peşinde koşmanın yaşam boyu sürecine inanıyoruz.

bütünlük

Sağlıklı ve doyurucu bir yaşam için tüm insanların entelektüel, fiziksel, sosyal ve ruhsal boyutlarının gelişmesinin gerekli olduğuna inanıyoruz.

Topluluk

Çeşitliliği takdir ediyor ve memnuniyetle karşılıyoruz ve Mesih Topluluğu tarafından desteklenen bir kurum olarak, koşulsuz sevgi ve kabulün temeli üzerine kurulan ilişkilerle ifade edilen herkesin içsel değerine inanıyoruz.

İstatistik

 • Uluslararası öğrenciler:

  12%

 • 0
 • Öğrenci / öğretim üyesi oranı:

  13 1'e

Kampüs Özellikleri

 • Kampüs boyutu:

  170

 • Öne çıkan mimari:

  Higdon Administration Building - built in 1895. Shaw Center - the premiere performing arts facility in southern Iowa. The iconic Morden Center indoor athletic facility.

 • Bina sayısı:

  24

 • Konaklama:

  Gunsolley, Graybill and Walker Resience Halls for men, Walker and Tess Morgan Residence Halls for women, Small and Thompson Apartments for upperclassmen.

kabul

Graceland University Amerika'nın göbeğinde bulunan özel bir liberal sanat okuludur. Her yerin ortasındadır. Graceland'in hem akademisyenler hem de coğrafyadaki konumu, uluslararası öğrencilere Amerika'nın kalbinin en iyi yerlerinin tadını çıkarırken üniversite ortamında eğitim almaları için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Yurtdışında bir üniversiteye başvurmak göz korkutucu olabilir. İster bir dönem ister dört yıllığına başka bir ülkeye taşınmak kolay değil. Graceland'de, sürecin her adımında size yardımcı olacak özel bir uluslararası kabul danışmanımız ve deneyimli destek personelimiz bulunmaktadır. Sorularınıza e-posta, kısa mesaj, telefon, Zoom, Facebook veya kullanabileceğiniz diğer sosyal medya aracılığıyla yanıt verilebilir. Graceland kabul departmanı, bilgilerinizi aldığınızdan ve sorularınızın hızlı bir şekilde yanıtlandığından emin olmak istiyor.

Burslar ve fon sağlama

Mali yardım sürecini basitleştirmek için Graceland, mali ihtiyacınızı, akademik başarılarınızı, atletik başarınızı ve sanat, müzik, tiyatro, iletişim, sosyal değişim ve sosyal değişim gibi müfredat dışı faaliyetlere katılımınızı dikkate alan tek bir birincil kurumsal burs verir. Sürdürülebilirlik. Graceland bursunuz güçlü yönlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirilecektir.

Konumlar

 • Independence

  Graceland University 1401 W. Truman Rd. Independence, MO 64050, , Independence

  • Lamoni

   University Place,1, 50140, Lamoni

   sorular