Keystone logo
© Global Business School
Global Banking School

Global Banking School

Global Banking School

Tanıtım

GBS, Londra, Manchester, Birmingham, Leeds ve ötesindeki sekiz kampüste sektörle ilgili çeşitli kurslar sunan bir yüksek öğrenim sağlayıcısıdır.

Birleşik Krallık'ın önde gelen yüksek öğrenim sağlayıcılarından birkaçıyla ortaklaşa çalışarak finans, muhasebe, işletme, turizm, sağlık hizmetleri ve daha birçok alanda mesleki, lisans ve lisansüstü programlar sunuyoruz.

Uzmanlık kurslarımıza ek olarak işverenlerle mükemmel bağlantılar sunarak ve birebir akademik ve kariyer rehberliğine odaklanarak öğrencilerimizin günümüzün rekabetçi iş piyasasında başarılı olmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Şu anda sektörde yeterince temsil edilmeyen gruplar arasında yüksek öğrenime erişimi genişletmek amacıyla öğrenci alımında kapsayıcı bir yaklaşım benimsiyoruz.

Öğrenci Kayıt Ofisi tarafından onaylanmış bir kurumuz ve Kalite Güvence Ajansı tarafından incelenip onaylandık.

Kampüs Özellikleri

GBS Greenford kampüsü içinde ve çevresinde

Greenford kampüsümüz, Londra'nın ikonik Wembley Stadyumu'na yakın, Batı Londra'da muhteşem bir tesistir. Londra Şehri'ni keşfetmek için uygun ulaşım bağlantıları sayesinde, Birleşik Krallık'ın en heyecan verici şehirlerinden birinin hareketli atmosferinin tadını çıkarırken, dönümlerce güzel yeşilliklerde huzur bulabilirsiniz. Greenford kampüsü, yerel topluluğa ve ekonomiye birçok yeni fırsat getiren küresel genel merkezimizdir.

Greenford, Londra'nın Ealing İlçesi'nde yer alır ve güçlü bir topluluk ahlakına sahip küçük bir şehir merkezinden bekleyeceğiniz tüm çekiciliğe sahiptir. Çeşitli yerel parklar, spor tesisleri ve iyi bar ve restoran seçeneklerinin bulunduğu hareketli şehir merkezi sayesinde öğrencilerin ders çalışmadığı zamanlarda yapacak çok şey vardır.

Wembley Stadyumu gibi ikonik simgesel yapıların yakınında bulunan Greenford kampüsü, büyük şehrin yanıbaşında olduğu küçük bir toplulukta eğitim almak isteyenler için mükemmel bir yerdir.

Özellikler ve Tesisler

Greenford kampüsümüzde okuyan 1000 öğrenciyle, kendilerini gelecekteki kariyer olanaklarını geliştirmeye adamış, hırslı ve benzer düşüncelere sahip insanlardan oluşan kapsayıcı bir topluluğa katılacaksınız. Topluluğun tadını çıkarmak ve ağınızı büyütmek için eğlence alanlarıyla dengelenmiş, en son teknolojiye sahip tesislerin öğrenme deneyiminizi geliştirmesini bekleyebilirsiniz.

    Konumlar

    • Greenford

      891 Greenford Road Greenford London, UB6 0HE, Greenford

      sorular