Keystone logo
Florida Institute of Technology İşletme BS - Pazarlama
Florida Institute of Technology

İşletme BS - Pazarlama

Melbourne, Amerika Birleşik Devletleri

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

USD 19.295 / per semester

Kampüste

Tanıtım

Pazarlama Derecesi nedir?

Pazarlama alanındaki lisans programı, pratik uygulamalar, küresel bir bakış açısı, fakülte danışmanları ve işbirlikçi ekiplerle zenginleştirilmiş pazarlama ilkeleri, araştırma teknikleri, etkinlik planlama ve analizi ve tüketici davranışı çerçevesine odaklanır.

İster bir pazarlama direktörü, ister ürün geliştirme uzmanı veya yenilikçi bir reklam kampanyası geliştiricisi olmak isteyin, Florida Tech'ten bir pazarlama derecesi size güçlü bir iş geçmişi ve mevcut iletişim stratejilerinde uygulamalı deneyim sağlar.

Fakülte En Son Gelişmeleri Sınıfa Taşısın

Florida Tech'te öğrenci başarısı son derece önemli olduğundan, profesörler değerli sektör bilgisine ve uzmanlığına sahip olmanızı sağlar. Pazarlama okulumuzun deneyimli öğretim üyeleri, farklı geçmişlere sahiptir ve uygulamalı projeler, etkinlikler, promosyonlar ve stajlar yoluyla gerçek dünya deneyimlerinin nitelikli eğitimini sağlamak için özenle çalışırlar.

Küresel yönetim programı öğrencileri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere yarışmalar yoluyla finans ve uluslararası işletme becerilerini geliştirir:

  • Stratejik Yönetim Üniversitelerarası Vaka Yarışması
  • Florida Tech öğrencilerinin 53 üniversite arasında dördüncü olduğu Cadillac Vaka Yarışması
  • ANGA Üniversite Enerji Yarışması
  • Honda CRZ Sosyal Pazarlama Mücadelesi
  • Florida Ulusal Muhafız Terfi Mücadelesi

Florida'nın Yüksek Teknoloji Koridorunun Kalbinde Bulunmaktadır

Florida Tech, pazarlama derecesi için mükemmel bir yerdir. 130 dönümlük kampüs, Kuzey Amerika'nın en çeşitli halici olan Indian River Lagünü'nden birkaç dakika uzaklıkta, Uzay Sahili'nde (NASA ve Kennedy Uzay Merkezi'nin hemen kuzeyimizde bulunan Cape Canaveral'daki varlığından dolayı bu adı almıştır) yer almaktadır. Florida Tech, Northrop Grumman, Kennedy Uzay Merkezi ve NASA gibi yerel iş ortaklarına yakındır. Üniversitenin önceden kurulmuş dış ilişkileri, kendi alanlarında ağ kurma, staj ve istihdam fırsatları arayan öğrenciler için güçlü bir temel oluşturmaya yardımcı olur.

Bölge, yakınlarda bulunan 5.000'den fazla yüksek teknoloji şirketi ve hükümet ve askeri kuruluş ile ülkedeki en büyük beşinci yüksek teknoloji işgücüne sahiptir. Bu iş gücü aynı zamanda bol miktarda staj ve istihdam fırsatı sağlar.

Florida Tech, 72 millik güzel plajları ve Florida Keys'e veya Orlando tema parklarına kısa bir yolculuk ile Atlantik Okyanusu'ndan geçiş yolunun hemen üzerindedir. Ayrıca çok çeşitli okul içi ve üniversite sporları, kulüpleri ve sosyal aktiviteleri içeren zengin bir kampüs yaşantımız var.

Kampüs Organizasyonları Yoluyla Kalıcı Profesyonel İlişkiler Kurun

Sınıfın ötesinde, bir pazarlama derecesi kazanan öğrenciler, Society for the Advancement of Management, International Business Club, öğrenci hükümeti ve 100'den fazla diğer öğrenci organizasyonu gibi akademik organizasyonlara katılarak liderlik deneyimi geliştirirler.

İşletme onur topluluğu Delta Mu Delta, öğrencilerin küresel bir iş piyasasına girmeye hazırlanırken ulusal ve uluslararası bağlantılar kurmalarına yardımcı olur. Delta Mu Delta ayrıca işletme öğrencilerinde akademik mükemmelliğin geliştirilmesine yardımcı olur. Florida Tech Entrepreneur Club ayrıca öğrencilerin iş hakkında ilk elden daha fazla bilgi edinmeleri ve yaratıcı fikir alışverişinde bulunmaları için yerel girişimcilerle tanışmalarına olanak tanır. Konuk konuşmacılar ayrıca üyelerin üniversiteden sonra akıllı iş kararları almalarına yardımcı olmak için deneyimlerini ve uzmanlıklarını paylaşır.

Eşsiz Eğitim ve Staj İmkanları

Yerel işletmelerdeki pazarlama stajları, Florida Tech öğrencilerine becerilerini gerçek dünya ortamında test etmeleri için birçok fırsat sağlar. Öğrenciler, pazarlama stajları yoluyla dış şirketlerle ilişkiler kurarak, aşağıdakiler dahil birçok tanınmış şirket için promosyon kampanyaları oluşturmaya katılabilirler:

  • honda
  • Cadillac
  • Chevrolet
  • Ulusal Muhafız

Müfredat

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular