Keystone logo
Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Tanıtım

Teknoloji Senai Enstitüsü (IST) Tekstil ve Konfeksiyon CETIQT Senai tekstil ve hazır giyim üretim zinciri uygulanan bilgi üretiminin en büyük Latin Amerika merkezidir.

Eğitim, Yenilik, Uygulamalı Araştırma ve Teknoloji alanlarının ilişkiyi tarafından oluşturulan dinamik bağlantı IST Senai CETIQT danışmanlık ve inovasyon projeleri, tekstil zinciri ve yapım en iyi teknoloji, laboratuvar hizmetleri, insan kaynakları eğitimi veren veriyor .

Performans ve eylem bu satırların kavşakları yüksek standart oluşturma ve Brezilyalı sanayinin rekabet gücünün artırılması hedeflenen teknoloji ve yenilik hizmetleri arzının artırılması hem birbirine değer katmak.

IST Senai CETIQT ortamları ve öğretim amaçlı ve hizmetler için tam laboratuvarları bulunmaktadır. Onun pilot tesisler süreç ve ürün yenilik projeleri geliştirmek için mümkün kılar, hem de entegre eğitim projelerinin gelişimini teşvik, sanayi üretim ortamını yeniden. Her zaman son derece uzmanlaşmış öğretim üyeleri tarafından izlenen, en çok aranılan ve piyasada profesyoneller saygı formu.

Performans

Üretim zincirinin şirketleri sadece destekleyen prospektif çalışmalar ve araştırmalar bir dizi için her başarılı iş arkasında değil, aynı zamanda Eğitim Teknolojileri Hizmetleri ve Yenilik kendi ürüne.

Öğrenim

Esnek eğitim stratejileri ve ileri teknoloji altyapısı ile IST Senai CETIQT ulusal hizmet Ağı ile ilk eğitim kursları ve sınıf yöntemleri ve e-öğrenme (mesafe) sürekli teknik, lisans, uzatma ve lisans sunuyor, Her devlet Senai Bölgesel Bölümleri (RDs), artı ülke genelinde sanayi ihtiyaçlarına özel olarak formüle ve hedeflenen programlar aracılığıyla.

Konumlar

  • Rio de Janeiro

    R. Magalhães Castro, 174 - Riachuelo, Rio de Janeiro - RJ, 20961-020, , Rio de Janeiro

    sorular