Keystone logo
Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Tanıtım

1962 yılında düzenlendi, Minas Gerais Mühendislik Fakültesi - FEAMIG - mühendislik öğretiminde bir ulusal referans olduğunu. Şu anda, üniversite Mühendislik Etüt, İnşaat Mühendisliği ve Mühendislik Üretim ve İş Güvenliği Mühendisliği, Yol Mühendisliği, Kalite Mühendisliği, Çevre Mühendisliği ve Kırsal Mülkiyet Geo-referans olarak sensu mezuniyet sonrası kursları lisans dersleri sunmaktadır .

Kolej Eğitim Enstitüsü Cândida de Souza tarafından yapılmaktadır. Öğretim, bilimsel araştırma ve yayım entegre, FEAMIG öğrencilerine tam bir eğitim, bilimsel, teknolojik, idari, hümanist, etik ve sosyal bilerek katılaşmış sağlar. Bu amaçla, Fakülte bilimsel başlatma programları, ders, kurs ve öğretmenlerin çalışmalarını koordine ve öğrencilere destek vermek Koordinasyon Kurulu, ek olarak Merkezi, Eğitim Rehberlik staj vardır. Pazarın ihtiyaçlarına ve toplumun kalıcı çözümler geliştirmek mümkün vasıflı profesyoneller FEAMIG hedefi eğitin.

2009 yılında 2012 yılında, Etüt Mühendisliği Ders Tanıma Yenileme emri yayınlandı, Üretim Mühendisliği tabii Tanıma Yenileme sırası. 2013 yılında MEC tarafından notu 4 elde İnşaat Mühendisliği, ve İzni Kursu Çalışma kararname yayımlandı.

Konumlar

  • Belo Horizonte

    R. Aquiles Lôbo, 524 - Floresta, Belo Horizonte - MG, 30150-160, Brazil, , Belo Horizonte

    sorular