Keystone logo
Faculdade Das Américas (FAM)

Faculdade Das Américas (FAM)

Faculdade Das Américas (FAM)

Tanıtım

1998 yılında kurulan, Amerika Okulu (FAM) bilginin çeşitli alanlarda kurslar sunmaktadır São Paulo kentinde bir kurumdur.

Kurum bu, ilgilenen öğrencilerin talebi kişisel düzeyde hem de büyümek için bir araya yeterli ve modern imkanları sağlamak olduğunu, derslerin kalitesini ön planda, São Paulo, özel yüksek öğrenim farklılaşmış bir seçenek sunan niyetiyle geldi profesyonel olarak.

FAM tarafından sunulan dersler, mükemmel kavramlar, tam işaretleri birçoğu Eğitim Bakanlığı (MEC) tarafından değerlendirilir. Farklılaştırılmış pedagojik proje, uluslararası standart (Brezilya'da ilk) ve yüksek nitelikli öğretim üyeleri ile altyapı, öğretmen ve doktorların yapılmış. FAM ideal kurum yetenekli oluşturmak için yapmak bileşenler ve işgücü piyasasında çalışan profesyoneller.

Eğitim önerisi öğrenci ve mesleki geleceği için endişe dayanmaktadır. Yatırımlar üniversitenin ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli ve modern tesisler sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu ve Amerika Okulu kariyer başarısı kapıdır birçok başka nedenlerden dolayı, tüm sonra, bizim başarı hikâyesi sizin!

TARİHİ Kişisel rüya sağlayıcı tarafından gerçek: teklif, São Paulo şehrine, Teselli, yükseköğretimin özel ağda varolan farklılaştırılmış eğitim hizmetlerinin Mahallesi'nde.

Bu son eğitim projesi zamanların en yenilikçi ve böylece biz bunu göstermek için gurur duyuyoruz.

Dönüşüm, özellikle yıllar 60/70, ve yıllarda, São Paulo kentinin sanat tarihinin yazılı tüm kültürel geçmişe sahip, Tiyatro Record eski merkezinde edinimi ile başlar, farklı sivil ve sanatsal etkinlikler vardı o zaman Onlar sosyo-ekonomik, kültürel ve sanatsal São Paulo'nun hızlı bir dönüşüm başladı.

Şimdi Yapı Yara Vianna Lamacchia adında bir mimari müdahale üç yıl Kültür, 1995 yılında dönüştürülmüş sürdürücü bir Evi meslek, bina-tiyatro.

Konfor ve güvenlik en modern uluslararası standartlara göre tasarlanmış tesisleri ile, Ocak 1998 yılında açıldı. Güzel ve rahat bir mekan, bilgi eklemek fikirleri paylaşmak ve arkadaşlar çoğalmaya.

Ağustos 1998'de aşağıdaki derslerden Proje Yetkilendirme geliştirmek için eğitim kaydetti uzmanlardan oluşan bir ekip işe sahip, Amerikalar Okulu faaliyetlerine başlatılır:

Konumlar

  • São Paulo

    R. Augusta, 1508 - Consolação, São Paulo - SP, 01305-100, Brazil, , São Paulo

    sorular