Keystone logo
© European Forensic Institute
European Forensic Institute

European Forensic Institute

European Forensic Institute

Tanıtım

Enstitü

European Forensic Institute , Malta'da 2018 yılında kurulmuş ve Malta İleri ve Yüksek Öğrenim Kurumu (MFHEA) tarafından lisans no. 2018-014.

Ofisimiz ve laboratuvarımız, yerinde derslerimizin ve laboratuvar oturumlarımızın gerçekleştiği son teknoloji Malta Yaşam Bilimleri Parkı'nda yer almaktadır.

Hakkımızda

European Forensic Institute birincil misyonumuz, öğrencilerin araştırmacı bilimlerin tüm alanlarında çalışan profesyonellerle doğrudan bağlantı kurduğu yenilikçi bir öğrenme ortamı sağlamaktır. Adli Bilimler, Kriminoloji, Dijital Adli Tıp, Soruşturma ve İstihbarat Bilimleri alanlarında alanlarında uzman kişileri öğrenciler ve profesyonellerle buluşturmak amacıyla uzmanlaşmaktayız. İnovasyon, yaptığımız işin ön saflarında yer alıyor ve programlarımızı, profesyonel yaşamın ihtiyaçlarını ve adli ve soruşturma alanının en modern gereksinimlerini karşılamak için sürekli geliştiriyoruz. Programlar, ceza adaletini destekleyen 21. Yüzyıl adli hizmetlerinin gereksinimlerini karşılamak için gereken bilgi ve becerilere yöneliktir.

Enstitü Başkanı, aynı zamanda bir adli tıp mühendisi ve uzmanı olan Bay Andreas Melinato, “ European Forensic Institute , öğrencilerin araştırma bilimlerinin tüm alanlarında çalışan profesyonellerle doğrudan bağlantı kurdukları gerçekten farklı bir öğrenme ortamı sağlamaktan gurur duyuyoruz” diye açıklıyor. yangın soruşturması ve yol kazası yeniden inşasında. Olay Yeri İncelemesinden Dijital Adli Tıp ve Kimya ve Biyolojide Doğa Bilimlerine, Bilgi Teknolojisinde Veri Bilimlerine ve hatta Makine Öğrenimi ve Blockchain'e kadar geniş bir uzmanlık yelpazesinden profesyonellerle çalıştığımız için şanslıyız. Her uzman, masaya benzersiz bir bakış açısı getirerek, öğrenciler için paha biçilmez düşünce ve tartışma çeşitliliğine katkıda bulunur”.

Akademik ekibimizin deneyimi, kamu sektörü polisliği, yargı, akademik ve özel sektör müfettişlerine, doğa bilimcilerine, veri bilimcilerine, mühendislere ve BT, finansal hizmetler ve hukuk uzmanlarına danışmanlık dahil olmak üzere birçok profesyonel hizmet sektöründen kaynaklanmaktadır. İşbirliğimiz, dünyanın en prestijli Adli Bilim Dernekleri ile yakın bir çalışma ilişkisini içermektedir. Transfer için mevcut bilgi bolluğuna ek olarak, öğrenciler aynı zamanda bir profesyonelin gerektirdiği beceri ve yetkinlikleri doğrudan uzmandan öğrenmekten ve onlara kariyerlerinde avantajlı bir başlangıç sağlamaktan büyük ölçüde faydalanırlar.

Enstitü Uygulamalı Bilimler Dekanı, Scotland Yard'da 40 yılı aşkın deneyime sahip ve bir Adli İstihbarat öncüsü olan Bay Robert Milne şunları ekliyor: “Öğrencilerin teoriyi çevrimiçi öğrendikleri ve ardından pratik laboratuvar çalışmaları için bir araya geldikleri harmanlanmış öğretim modeli oyun- değişen, meşgul profesyonellerin öğrencilerle sorunsuz bir şekilde bağlantı kurmasını sağlar. Öğretim sıklıkla küçümsenir, ancak Enstitü'de bu son derece tatmin edici iş erişilebilir hale getirilir ve gerçekten değer verilir. Buna ek olarak, akademik personel ve öğrenciler, onlara en son araştırmalara erişim ve akranlarına erişim sağlayan Chartered Society of Forensic Sciences (CSFS) üyesi olmaya teşvik edilmektedir”.

Çekirdek kadromuz, kendi alanlarında seçkin mesleki deneyime sahip yetenekli bir ekipten oluşmaktadır. Büyüyen bir işletme olarak, ekibimizi yeni işe alımlarla sürekli olarak kuruyor ve yeni personel üyelerimiz için yeterli eğitim ve çıraklık sağlıyoruz.

Kampüs Özellikleri

    Konumlar

    • San Gwann

      Malta Life Sciences Park, SGN 3000, San Gwann

      sorular