Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona İşletme Lisans
ESEI International Business School Barcelona

İşletme Lisans

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

EUR 12.200 / per year

Kampüste

Tanıtım

Kazanılan Derece: İşletme Lisans Derecesi (Seviye 6 RNCP Unvanı)

İşletme, Yönetim ve Liderliğe olan tutkunuzu körüklemek için tasarlanmış heyecan verici bir akademik yolculuğa çıktığınızı hayal edin. İşletme Lisans Programımız, sizi günümüzün sürekli gelişen iş dünyasında başarılı olmanız için gerekli becerilerle donatmak üzere hazırlanmıştır.

BBA'nizin ilk iki yılında, sektör uzmanları ve girişimciler de dahil olmak üzere deneyim tarafından yönetilen temel iş modüllerine derinlemesine dalacaksınız. İster ekiplere liderlik etmek, ister girişimci girişimler kurarak satışları artırmak, ister teknoloji ve inovasyonu benimsemekle ilgileniyor olun, dinamik müfredatımız ilgi çekici projeler aracılığıyla uygulamalı öğrenmeyi teşvik eder.

İşletme Lisans programınızın üçüncü yılına geçtiğinizde strateji ve uluslararası ticaret, pazarlama yönetimi ve hatta spor yönetimi gibi temel iş alanlarında uzmanlaşma fırsatına sahip olacaksınız. Zorunlu üç aylık staj ve sürükleyici endüstri deneyimleriyle, sınıf eğitiminizi tamamlayan değerli gerçek dünya içgörüleri kazanacaksınız.

Barselona'da bize katılın ve İşletme Lisans Programımızla dinamik İşletme Yönetimi alanında başarılı ve tatmin edici bir kariyere doğru yolculuğunuza başlayın.

Neden İşletme Lisans Eğitiminizi ESEI & College de Paris'te Almalısınız?

ESEI'de, iletişim becerilerinizi geliştirmek ve sizi bu alanda başarının ön saflarına yerleştirmek için En İyi İşletme Lisansını sunuyoruz. İster İşletme Stratejisi, Uluslararası Ticaret, Pazarlama ve Yönetim veya Spor Yönetimi ile ilgileniyor olun, İşletme Lisans programımız sizi mükemmelleşmek için ihtiyaç duyduğunuz becerilerle donatacaktır.

Modern İşletme dünyasında başarılı olmak için ne gerektiğini anlayan profesörlerden öğreneceksiniz. Ayrıca, farklı geçmişlerden gelen akranlarınızla bağlantı kurma fırsatına sahip olacak, size yaşam ve iletişim konusunda benzersiz bakış açıları sağlayacaksınız.

ESEI'de, kariyer potansiyelinizi ve kişisel markanızı göstererek geliştireceksiniz:

kabul

Müfredat

Okul Hakkında

sorular