Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona Iş Iletişim Lisansı
ESEI International Business School Barcelona

Iş Iletişim Lisansı

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

EUR 12.200 / per year

Kampüste

Tanıtım

Kazanılan Derece: İş İletişimi Lisans Derecesi (Seviye 6 RNCP Unvanı)

İletişim alanında uzmanlaşmış lisans müfredatımız, etkili iletişim tutkunuzu ateşlemek ve sizi çeşitli iş ortamlarında mesajları ustalıkla iletme becerileriyle donatmak için tasarlanmıştır.

İletişim Lisans programının ilk iki yılında, temel işletme modüllerini keşfedecek ve işletmelerin paydaşlarıyla iletişim kurmak için neye ihtiyaç duyduklarını anlamak için sağlam bir temel oluşturacaksınız. Sektör uzmanları ve girişimciler de dahil olmak üzere deneyimli öğretim üyelerinin rehberliğinde pazarlama, inovasyon, finans ve İnsan Kaynakları gibi önemli iş konularını inceleyeceksiniz. Kapsamlı İletişim Lisans müfredatımız, proje tabanlı öğrenmeyi entegre ederek sizi en yeni iş trendlerine dahil eder ve sizi günümüzde iş dünyasının karşılaştığı büyük zorlukları ele almaya hazırlar.

İletişim Lisansınızın üçüncü yılında, dijital iletişim ve sosyal medya, dijital pazarlama ve etkinlik yönetimi üzerine yoğunlaşarak iş iletişiminin özel alanlarını daha derinlemesine inceleyeceksiniz. Bu yıl ayrıca paha biçilmez bir gerçek dünya deneyimi sağlayan üç aylık zorunlu bir staj içerir.

İletişim Lisans programı boyunca, etkileyici anlatılar oluşturmaktan kriz iletişimini ustalıkla yönetmeye kadar etkili iş iletişiminin her alanında uzmanlaşacaksınız.

Barselona'da bize katılın ve İletişim Lisans programımızla dinamik iletişim alanında başarılı ve tatmin edici bir kariyere doğru yolculuğunuza başlayın.

Neden ESEI & College de Paris'te İletişim Lisans Eğitimi Almalısınız?

ESEI'de, iletişim becerilerinizi geliştirmek ve sizi bu alanda başarının ön saflarına yerleştirmek için En İyi İletişim Lisansını sunuyoruz. İster medya, ister halkla ilişkiler veya kurumsal iletişim ile ilgileniyor olun, İletişim Lisans programımız sizi mükemmelleşmek için ihtiyaç duyduğunuz becerilerle donatacaktır.

Modern iletişim dünyasında başarılı olmak için ne gerektiğini anlayan profesörlerden öğreneceksiniz. Ayrıca, farklı geçmişlerden gelen akranlarınızla bağlantı kurma fırsatına sahip olacak ve size yaşam ve iletişim hakkında benzersiz bakış açıları sağlayacaksınız.

ESEI'de, kariyer potansiyelinizi ve kişisel markanızı göstererek geliştireceksiniz:

kabul

Okul Hakkında

sorular