Keystone logo
Elite International College

Elite International College

Elite International College

Tanıtım

Elite International College (EIC), tamamen South East Asia Academy Sdn Bhd'ye ait özel bir eğitim kurumudur.Kuala Lumpur'un Altın Üçgeni'nin ve merkezi ticaret bölgesinin kalbinde stratejik bir konuma sahip olan EIC, çeşitli ulaşım araçlarıyla yerel ve uluslararası topluluklar tarafından kolayca erişilebilir durumdadır. . Nitelikli eğitimcilerle donatılmış olan EIC, günümüzün girişimcilik ve profesyonel becerilere olan ihtiyacına uyan ve bunlarla ilgili olan bir dizi program sunar. Bu programlar muhasebe, işletme, yönetim ve dilleri içerir. Malezya ve Birleşik Krallık, Avustralya, İtalya ve bazı Avrupa programlarından geliyorlar.

Yüksek öğrenimin herkes için olduğunu akılda tutarak, EIC her zaman akademik programlarının köklü iş ve endüstri ortakları, kamu sektörü, uygulayıcılar ve profesyonellerle yakın istişareler yoluyla geliştirilmesini sağlar. Bu programlar Malezya Yüksek Öğretim Bakanlığı (MOHE) tarafından onaylanmış ve bu nedenle Malezya Nitelikler Kurumu'nun katı standartlarını (MQA) karşılamıştır. Sadece bu da değil, aynı zamanda EIC'nin programları için uluslararası bir öğrenci işe alma konusunda İçişleri Bakanlığı'ndan (MOHA) da onayı vardır.

EIC, gelişmekte olan ekonomilerden kaynaklanan niş alanlarda kaliteli eğitim ve yaratıcı öğretim metodolojileri sağlayarak istihdam edilebilir mezunlar üretmeye kararlıdır. İyi donanımlı bir kampüs ile EIC, modern ve son derece teknolojik eğitim programları sunmaya kararlıdır. Daha spesifik olarak, EIC yarının dinamik liderleri için olağanüstü ve yenilikçi entelektüeller üretmede en iyi kurumlardan biri olmayı hedeflemektedir.

Konumlar

  • Kuala Lumpur

    Kuala Lumpur, Malezya

    sorular