Keystone logo
Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

Tanıtım

DAÜ hakkında

Bir DAÜ öğretim öğrencileri yaşama amacını keşfetmek ve evde ve dünyada kamu yararı için bir fark yaratmak için hazırlamak yardımcı olur. EMU titiz akademisyenler başkalarına profesörler, yaratılış çapraz-kültürel farkındalık, bakım ve servisi ile bire-bir ilişki vurgulamaktadır.

DAÜ güzel Shenandoah Vadisi güzel bir ortamda bir Mennonite Anabaptist perspektifinden lisans, yüksek lisans ve seminer programları sunmaktadır.

Öğrenciler Harrisonburg, Virginia ana kampüsünde ders almak; Bizim Lancaster, Pensilvanya yerinde; Online; ve bizim iyi bilinen kültürler arası bir program aracılığıyla dünya genelinde.

Sadece sağ boyutu

DAÜ kolayca çeşitli programlarda sınıf arkadaşları ve öğretim bilmek alabilirsiniz kadar küçüktür. Profesörler şahsen biliyorum ve size 1 tavsiye rehberlere şunlardır: 1. Sen tiyatro, Öğrenci Hükümeti Derneği, kampüs bakanlığı, intramural veya Üniversitelerarası spor, müzik ve koro gibi çeşitli aktivitelere de yer alabilirsiniz. Tüm bu fırsatlar kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve gelecekteki özgeçmiş için değerli deneyimler geliştirmek sağlayacaktır.

sosyal bilimler

, Bir liberal sanat eğitimi değeri yararlanacak senin büyük olursa olsun bir lisans öğrencisi olarak,. Onlar disiplinler ve toplumun genelinde konular ve fikirler geniş pozlama vardı çok yönlü eleştirel düşünebilen ve problem çözen, çünkü İşverenler ve lisansüstü okulları liberal sanat eğitimi temel ile başvuru için teşekkür ederiz.

Mezuniyet Sonrası Yaşam

DAÜ mezunları dereceden daha fazla kazanmak - hayatta kendi amacını keşfetmek ve ortak iyiliği için hizmet şirketlerine liderlik. DAÜ mezunları başarılı iş adamları, yansıtıcı uygulayıcıları ve uzmanları vardır. Binlerce diğer mezheplerden tabanlı ve laik hizmet programlarına ek olarak bu tür Mennonite Merkez Komitesi ve Mennonite Afet hizmeti olarak uluslararası hizmet kuruluşları ile önemli bir etkisi oldu.

DAÜ alumna Leymah Gbowee üç kadından biri 2011 Nobel Barış Ödülü'ne layık olduğunu. Leymah bizim dünyaca ünlü Yaz Barışı Tesis Enstitüsü ile DAÜ onu yolculuğuna başladı ve çatışma dönüşümünde bir ustaları kazanmak için gitti.

mezunlar anketi yanıtladı DAÜ mezunları yaklaşık% 90 mezuniyet bir yıl içinde çalışmanın kendi alanında iş buldu. İşverenler nedeniyle güçlü ahlak ve değerler, başkalarına saygı, bir fark, iletişim ve eleştirel düşünme becerilerini ve kendine güven yapmak arzusu her düzeyde DAÜ mezunları işe. mezuniyetten sonra lisans başarı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir Mennonite nedir?

Değil Mennonites aşina? Mennonites tarihi barış kiliseleri aittir. Birçok DAÜ öğrencileri bir Mennonite iman gelenekten gelen, ancak DAÜ öğrencilerinin çoğunluğunun, diğer inanç geleneklerinden geliyor. dini grupların onlarca dünyanın her yerinden kampüsünde temsil edilmektedir. Bu çeşitlilik kampüste kültürler arası karşılaşmalar için ve sınıflarda sağlar.

Virginia ve Pennsylvania

DAÜ, bir ana kampüs ve Lancaster, Pennsylvania bir site var Pennsylvania ve Virginia hem de off-site yerlerde dersleri sunmaktadır ve çevrimiçi birçok sınıf (ve iki derece) sunmaktadır. iki ulusal ormanların yakın ve Shenandoah National Park - - Eğer Shenandoah Valley (Harrisonburg, VA) bizim güzel kampüsünde ister Lancaster, Pensilvanya bizim gelişen sınıflarda veya Philadelphia'da bir kilisede, sen misafirperverliği fark edeceksiniz ve toplum DAÜ için çok önemli olduğunu söyledi.

DAÜ inanır ...

EMU ortak temel değerleri gibi başka bir Hıristiyan üniversitede tam merkezinde yer alır. Bizim lisans, lisansüstü, seminer ve diğer programlar sunmak ve küresel kurşun hazırlar.

Küresel Toplum ve Kültürlerarası Farkındalık

Biz giderek bağlanan bir dünyada yaşıyoruz. Burada, bizim seçimler dünya genelinde başkalarını nasıl etkileyeceğini kendimize sormak.

Bizim iyi bilinen kültürler arası programı - Üç yılı aşkın süredir eski - ülkenin en güçlü kültürler arası çalışma programlarından biridir. Bu DAÜ gibi başka bir Hıristiyan üniversite kılan bir parçasıdır.

Her zaman usta akademik ve idari personel ile - - Kültürlerarası çalışma DAÜ öğrencileri için bir gerekliliktir. Bazı yerel topluluk veya daha fazla Kuzey Amerika'da üç haftalık programlarına katılmak. Bazı heyecan verici staj katılan, kentsel Washington, DC'de bir dönem geçirmek. Diğerleri dünyaya, sık sık Orta Doğu, Orta ve Doğu Asya, Latin Amerika, ya da Afrika başka bir bölümünde bir dönem geçirmek.

Eğer Orta Amerika'ya dolaştım zaman kahve çekirdeği alanları ziyaret etti ve mücadele çiftçiler ile kaldı, büyük resmi kavramak başlar. Çapraz kültürel çalışmalar tarih ve apartheid birinci elden kalan etkisi hakkında bilgi edinmek için Soweto Güney Afrikalı ilçesine sizi Veya, empati duygunuz bizim inter-connected dünya anlayış ile birlikte derinleşti.

Sürdürülebilirlik ve Yönetimi

DAÜ "yeşil" önce uzun sürdürülebilirlik pratik moda oldu. Enerji verimli binalar ülkenin en iyi performans gösteren üniversite olanaklardan bazılarıdır.

2010 yılında kurulduğunda Hartzler Kütüphane çatısında güneş dizi Virginia eyaletindeki en büyük güneş kurulum oldu. Bizim kampüs bahçesi yemekhane için üretmek sağlar; Yemek salonu kompostlanabilir atık bahçesi besler. Sürdürülebilirlik pek çok düzeyde müfredatına dokunur.

İnanç ve Kardeşlik

İnanç DAÜ'de önemlidir. Biz hep birlikte yolculuk ediyoruz - farklı yollar alabilir olsa da - biz gün o inanç gün dışarı yaşamak nasıl öğrenme ve akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşan inancımızı derinleşen doğru.

Lisans öğrenci vücudun yaklaşık üçte Mennonite olduğunu. mezhep ve inanç geleneklerine ve 30'dan fazla milletten onlarca, DAÜ ailesinin bir parçasıdır.

lisans öğrencileri kampüste Mesih'e bağlanmak yollarından bazıları şunlardır: sizin yıl boyunca sizi desteklemek için istekli hafta boyunca şapel, Pazar akşamı kutlamaları, müzik yoluyla ibadet, yurtlarda İncil çalışmaları ve dua ortakları. Diğer öğrenciler benzer değerlere ve hedeflerini paylaşan yetişkin öğrencilerin bir ağın parçası olmanın tadını çıkarın.

Diğerleri Servis

başkalarına uzanarak önemlidir. DAÜ'de, topluluk hizmet katılmak ve hatta belki de o hayatı değişen bulacaksınız. Birçok mezunlar mezun olduktan sonra bir yıl veya daha uzun süre gönüllü hizmeti yapmak, hatta kilise bakanlığı aracılığıyla bir ömür boyu ve diğer hizmet mesleklerinde.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Harrisonburg

    Eastern Mennonite University 1200 Park Road, 22802 , Harrisonburg

  • Lancaster

    Eastern Mennonite University 1846 Charter Lane, 17601, Lancaster

    sorular