Keystone logo
D'Youville College

D'Youville College

D'Youville College

Tanıtım

D'Youville, daha büyük bir iyilik için birlikte çalışan bir düşünür ve eylemci ailesidir.

D'Youville, Buffalo'nun canlı batı tarafında bulunan ve öğrencileri 21. yüzyıla hazırlayan özel bir kolejdir. Öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma konusunda mükemmel olan D'Youville, karakterini değişim ajanı olma, iyilik yaparak kendileri ve toplulukları için iyi şeyler yapma konusunda aşılar.

1908'de kurulan Gri Rahibeler, koleje Patron Saint Marguerite d'Youville'den sonra, az temsil edilen nüfuslardan gelenlere daha iyi bir yaşam sunmak için şefkatli bir öğrenme yeri adını verdi, bugün de devam eden bir gelenek. Uzun bir Katolik geçmişi olan bir okul olan D'Youville, her kültürden, geçmişten ve inançtan öğrenciyi ağırlıyor ve geleneklerin açıkça paylaşılabileceği ve saygı görülebileceği bir yer.

3.000'den fazla öğrenciden oluşan kentsel, büyüyen bir kampüs topluluğuna sahip olan D'Youville, ileri düzey sertifikalar ve hızlandırılmış öğrenme programları dahil olmak üzere lisans, yüksek lisans ve doktora çalışmalarında 50'den fazla ana dal sunmaktadır. Sağlık hizmetleri, işletme ve liberal sanatlarda derecelere sahip olan D'Youville, öğrencileri toplum hizmetini kurs çalışmalarıyla bütünleştiren dersler arası ve ders dışı etkinlikleri dengelemeye teşvik eder.

D'Youville'in gururlu mezunları, fark yaratan kariyerler için gerekli akademik titizliğe ve yarının dünyası için lider olma becerilerine sahiptir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Buffalo

    Porter Avenue,320, 14201, Buffalo

    sorular