Keystone logo
University of Denver BSBA pazarlama
University of Denver

BSBA pazarlama

Denver, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Reklam pazarlama parçası olmakla birlikte, bu pazarlama TÜM değildir. Peter Drucker, bir çok ünlü işadamının, iş bu şekilde pazarlama rolünü anlatıyor: "iş amacı müşteri yaratmak için, işletmenin iki sahiptir - ve sadece iki - temel işlevleri: pazarlama ve yenilik. Pazarlama ve yenilik üretmek sonuçları; her şey maliyetlerdir. Pazarlama iş ayırt edici, benzersiz bir fonksiyondur. "Bizim programda, biz size sunulduğu ile ilgili bilgilerin eleştirel ve yaratıcı, stratejik düşünme, yenilik yanı sıra iletişim, pazarlama sorunları çözmek için öğrenmenize yardımcı olacak etkili düşünceler. Sen karşı karşıya olabilir hangi etik ve yasal konuları tanımak mümkün olacak, pazarlama konusunda global düşünecek, takım halinde çalışacaktır. Eğer müşteriler, hissedarlar, çalışanlar ve diğer iş paydaşları için değer yaratmaya pazarlama bilgilerini kullanarak alıştırması olarak da dijital fırsatlar mevcut dikkate alacaktır.

Biz, senin ekiplere ve sınıf tartışmaları katkıda her sınıf katılıyor sözünü tutarak, ve hedeflerinize ulaşarak öğrenmelerinin sorumluluğunu almaya bekliyoruz.

Pazarlama iş-tüketici ve iş-iş ortamlarda yer alan değişikliklerin birçoğu adresleri heyecan verici bir alandır. Bizim alan, müşterileri ya da reklam ajansları ya çalışan sosyal ve mobil kampanyalar planlama ve çalışmalarının sonuçlarını analiz dahil olmak üzere dijital ve diğer medya promosyonları içerir. Biz iş-iş satış içine gitmek veya bir global pazarlama organizasyonun parçası olmak, tedarik zinciri yönetimi veya hizmet pazarlama çalışmaya hazırlar. Bizim staj programı üniversitede en iyi biridir. Sen çalışmalar boyunca en az bir staj sabitlemek için birçok fırsata sahip olacak. Öğrenciler staj süreci yoluyla edindiği tecrübe onları daha iyi tartışma konularını anlamaya yardımcı olduğunu bulduk.

tüketici davranışları, iş-to-Business pazarlama, pazar araştırması, uluslararası pazarlama ve bütünleşik pazarlama stratejisinin gerekli önemli dersler ile birlikte, derslerin çok geniş bir seçim seçilen dört seçmeli alacaktır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Bachelor of Science in Marketing
    • Växjö, İsveç
  • Pazarlama İletişimi Lisans Derecesi
    • Community of Madrid, İspanya
  • BSc (Hons) Pazarlama ile İşletme Yönetimi
    • Manchester, Birleşik Krallık