Keystone logo
Cornell College Lisans - Bilgisayar Bilimleri
Cornell College

Lisans - Bilgisayar Bilimleri

Mount Vernon, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Bilgisayar bilimi en iyi yaparak öğrenilir ve Cornell'in One Course At A programı, kurslarınız boyunca uygulamalı etkinliklerin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Küçük, işbirlikçi sınıflarda profesörler, aynı sınıfta dersler ve projeler arasında sorunsuzca hareket eden öğrencilere bireysel destek sağlar.

Öğrenciler Java kullanarak yazılım geliştirmeye tanıtılırlar ve üst seviye kurslarda JavaScript, Python, Ruby ve diğer programlama dillerini kullanarak sorunları çözersiniz. Ana dallar için üst düzey kurslar bir dizi temel kavramı ele alır ve öğrencinin ilgisine göre özel konular dersleri eklenir. Son konular arasında Mobil Uygulama Geliştirme, İnsan-Robot Etkileşimi, Açık Kaynak Projeleri ve bir istatistik profesörü ile birlikte verilen "büyük veri" kursu bulunmaktadır.

Tüm kurs seviyelerinde, ekip çalışması, iletişim ve kod yazmanın ötesine geçen diğer önemli alanlarda beceriler geliştireceksiniz. Grup projelerinde işbirliği yapacak, son dergilerden okuyacak, makaleler yazacak, çalışmalarınızı meslektaşlarınıza sunacak ve başkalarının çalışmalarını gözden geçireceksiniz. Derecenizi tamamlamak için, önceki kurslara dayanan ve sizi yinelemeli yazılım geliştirmenin tüm aşamalarında içeren bir bitirme projesi geliştireceksiniz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Uygulamalı Zeka Bilim Lisansı
  • Erie, Amerika Birleşik Devletleri
 • Lisans Uygulamalı Bilgisayar Bilimleri
  • Deventer, Hollanda
  • Enschede, Hollanda
 • Uygulamalı Bilgisayar Bilimi ve Yapay Zeka Lisans Derecesi
  • Rome, İtalya