Keystone logo
College of Saint Elizabeth

College of Saint Elizabeth

College of Saint Elizabeth

Tanıtım

Saint Elizabeth Koleji, çeşitli yaş, geçmiş ve kültür öğrencileri için Katolik liberal sanat geleneğinde öğrenme topluluğudur.

1899'da Saint Elizabeth'in Kardeşleri tarafından kurulan Kolej, fakirler için, hizmet ve sosyal sorumluluk alanında liderlik geliştirmek için ve toplumdaki tam ortak olarak kadınların tanıtımına olan bağlılık konusunda güçlü bir gelenek içeriyor.

Saint Elizabeth Ann Seton, Saint Vincent de Paul, Saint Louise de Marillac ve Anne Mary Xavier Mehegan'ın vizyonuyla CSE, bir Katolik liberal sanat üniversitesinin bakım ve destekleyici atmosferinde entelektüel ve kişisel gelişim arayışlarında öğrencileri desteklemeye devam ediyor.

Üniversite, 21. yüzyılın zorluklarını giderecek çok çeşitli programları sunmaktan gurur duyuyor. Öğrencilerin ihtiyaçlarını en iyi karşılayan bir çalışma programını seçerken aşağıdaki seçenekleri vardır:

  • Lisans - lisans programı, öğrencilerin akademik, kişisel, manevi ve profesyonel potansiyellerini tam olarak elde etmeleri için ihtiyaç duydukları bilgi ve tecrübeleri kazanmalarını sağlar.
  • Sürekli Çalışmalar - esnek akşam, hafta sonu ve bir lisans derecesine yol açan çevrimiçi programlar, kariyerlerinde ilerlemek isteyen yetişkin öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
  • Lisansüstü Programlar - akşam, hafta sonu ve çevrimiçi yüksek lisans programları ve tamamen abone olunan bir doktora programı, öğrencilerin yüksek talep alanlarında ve mesleklerde ilerlemelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu programlar, öğrencilerimizi, hizmet ve aktif katılım ruhuyla hareket eden, meslekleri, toplulukları ve günlük yaşantılarında üstün olan etik ve bilgili liderler olarak öne çıkarmaya hazırlar.
  • Mesleki Sertifika Programları - CSE, danışmanlık, eğitim, sağlık bakımı, yönetim, bakanlık, beslenme ve diğer alanlarda sertifikasyon sağlayan akşam, hafta sonu ve çevrimiçi programları sunmaktadır.

Saint Elizabeth Koleji, kabulü, eğitim politikaları idaresinde cinsiyet, ırk, inanç, renk, din, engellilik, yaş, medeni hal, cinsel tercih, cinsel kimlik veya ifade veya ulusal köken temelinde ayrımcılığa maruz kalmaz. , burs ve kredi programları veya istihdam da dahil olmak üzere diğer College politikaları.

Saint Elizabeth Koleji, 1964 Başlık VI-Sivil Haklar Yasası, Başlık IX, 1972 Eğitim Değişikliği ve 1973 Rehabilitasyon Yasası'nın 504. bölümünde değişiklik ile Sağlık, Eğitim ve Refah Bakanlığı'na uygunluk beyanında bulundu.

Misyonumuz

Saint Elizabeth'in Kız Çocukları'nın desteğiyle Saint Elizabeth Kolejinin misyonu, çeşitli yaşlar, geçmişler ve kültürlerden öğrenciler için Katolik liberal sanat geleneğinde öğrenme topluluğu olmaktır.

Saint Elizabeth Koleji, Elizabeth Ann Seton, Vincent de Paul ve Louise de Marillac'ın vizyon ve değerleri ile İncil değerlerinde ve Katolik Sosyal Öğretim'de kök salmış olan fakirlerle olan dayanışmasını ve topluma hizmet etme konusundaki taahhüdünü teyit eder.

Vizyon Bildirimi

Saint Elizabeth Koleji, başkalarına hizmet etmek için meşgul öğrenme odaklı bir eğitim isteyen bireyleri eğitmek için ulusal olarak tanınacaktır.

Temel Değerler

Katolik ve Rahibe gelenekleri kardeşlerimiz tarafından bilgilendirilen ve meşgul yüksek öğretim meşgul bir kurum olan Saint Elizabeth Kolejimiz, misyon, vizyon ve stratejik hedeflerimize ulaşmak için aşağıdaki temel değerleri yaşamak istiyor:

Bütünlük

Topluluk olarak dürüstlük, güven ve karşılıklı saygı içinde bir araya gelmek ve seçimlerde şeffaf olmak için çağrılırız.

Sosyal sorumluluk

Topluluk olarak adaleti, çeşitliliği ve sürdürülebilirliği teşvik etmek için bireylerin ve toplumların adil ve etik iyilik halini desteklemeliyiz.

liderlik

Topluluk olarak, kendi sınırlarının ötesine geçip hesap verebilir olabilmek, yenilik yapmak ve ortak yarara dönüşmek için ilham alıyoruz ve yetkiliyiz.

öğretme ve öğrenme Mükemmellik

Topluluk olarak eleştirel sorgulamayı ve bireyin bütüncül gelişimini teşvik eden uyarıcı bir öğrenme ortamı yaratmaya kararlıyız.

Konumlar

  • Morristown

    College of Saint Elizabeth 2 Convent Road, 07960-6989, Morristown

sorular