Keystone logo
College of Coastal Georgia

College of Coastal Georgia

College of Coastal Georgia

Tanıtım

Brunswick güneydoğu Atlantik kıyısında yer alan, Savannah ve Jacksonville, Florida'da arasında yarıda Kıyı Gürcistan Koleji University of Georgia Sistemde bir lisans okuldur. Kolej doğal güzelliği ve Gürcistan'ın Altın Isles bol güneşli bir ekonomik ve etkileşimli eğitim sağlar, bir alan dünya standartlarında golf sahaları ve tatil yanı sıra denizcilik habitatlarının, yaban hayatı ve deniz canlılarının şaşırtıcı çeşitliliğini kaydetti.

Öğrenciler her düzeyde fırsatları keşfetmek: kampüs yaşamının tüm yönlerinde liderlik rolleri; Hizmet-öğrenme yoluyla toplum nişan, hands-sınıf malzeme, gönüllülük ruhu ve olumlu değişiklikler yapmak için bir taahhüt uygulanması; onur doğal merakını teşvik programları, staj, burs ve burslar içinde; ve kampüs istihdam olanakları ve üniversite uygun fiyatta teşvik değil, aynı zamanda akademik, atletik ve etkinlik programı katılımı teşvik değil sadece burs.

Rekreasyon ve Wellness Koleji Ofisi St. Simons Island veya Jekyll Adası birine geçit üzerinde hızlı sürmek iki büyük plajları Koleji yakınlığı yararlanmak öğrenci faaliyetlerini desteklemektedir. Jekyll Adası geçer devletin sahil oyun tüm sosyal erişim sağlayarak, öğrencileri fulltime için verilir. Kampüs dışı St. Simons Island macera gezileri stand-up kürek yatılı ve kayak bulunmaktadır. Öğrenciler su almak gibi bir yaşam laboratuvar ve milletin ilk belirlenmiş, korunan sulak alanlarından biri olan kıyı ortamında alan öğrenme için bölgesel ekosistemlerin plajları ve yürüyüş parkurları yapabilirsiniz.

Kolej Amerikan Araştırmaları, Biyolojik Bilimler, İşletme, Eğitim, Sağlık Bilişim, Matematik, Hemşirelik (BSN), Psikoloji, Halkla İlişkiler lisans derecesi sunuyor ve son zamanlarda Disiplinlerarası Çalışmalar bir derece ekledi. Böyle Tabii Kaynaklar Gürcistan Bölümü, Jekyll Adası Kurumu ve Georgia Sea Turtle Center, Güneydoğu Gürcistan Sağlık Sistemi ve Federal Kolluk Eğitim Merkezi olarak toplum ortakları ile staj ve hizmet-öğrenme, öğrenciler ekibinin aktif bir program sayesinde toplumda kurs gerçek dünya uygulamasında heyecan verici deneyimler. tüm disiplinlerde öğrenciler fakülte, eş-yazma ve birlikte sunan esasa araştırma ve raporları ile işbirliği anlamlı fırsatlar var.

Fakülte sınıf hazırlanması ve öğretim saatleri dışında öğrencilerin adına danışman, danışman ve hatta müdahil olarak hizmet zevk ve öğrenci etkileşimini destekler. Öğrenciler sınıf arkadaşları tarafından, ancak akademik ve idari personel tarafından değil, sadece adıyla bilinir. College vizyonu Gürcistan içinde ve ötesinde öğrenciler için seçtikleri bir kolej, erişilebilir ve uygun fiyatlı eğitim veren olmaktır. burs ve toplum katılımı mükemmelliği savunan Kolej zengin ve çeşitli bir öğrenci deneyimi sunmak öğrenci merkezli programlarla öğrenci liderlik, akademik ilerleme ve zamanında mezuniyet teşvik etmektedir.

College biri bina inşa veya tamamen son altı yıl içinde yenilenmiş ve inşaat ikinci bir süit tabanlı yurtta üzerinde başlamıştır olmuştur ya hiç ama güzel bir kampüs kaydetti. 2011 yılında Southern States Athletic Konferansı katıldığından beri, Mariners 2014 yılında NAIA erkekler milli golf şampiyonluk kazanan, spor sahnesinde iz yaptık. Üç erkek takımları (basketbol, ​​golf ve tenis) ve beş kadın takımları (basketbol, ​​golf, tenis, voleybol ve voleybol): Kıyı Gürcistan'ın atletizm programı şu anda sekiz rekabetçi spor takımları destekler. golf, tenis ve voleybol takımları ulusal sıralanır.

Bu doğru yer, interaktif öğrencileri, öğretim üyeleri ve personel sevecen bir topluluk olarak tarif edilebilir bir kampüs olduğunu. Öğrenciler bir nedenden dolayı Kıyı Gürcistan'a gelebilir, ama onlar çok kalmak.

Misyonumuz

University of Georgia sisteminin bir devlet koleji olarak, Kıyı Gürcistan Koleji erişilebilir ve uygun fiyatlı kaliteli eğitimi vererek Gürcistan ve ötesinde sakinleri için seçim üniversite olacaktır. burs ve toplum katılımı mükemmelliği savunan Kolej zengin ve çeşitli bir öğrenci deneyimi sunmak öğrenci merkezli programlar yoluyla öğrenci ilerlemesini ve zamanında mezuniyet teşvik etmektedir. Öğrenciler küresel ve teknolojik toplumda anlamlı kariyer, ileri çalışma, yaşam boyu öğrenme ve katılım için hazırlanmıştır. Kurum toplumun ve bölgenin, entelektüel, ekonomik ve kültürel ihtiyaçlarını destekleyen ön ve lisans derecesi sağlayacaktır.

Vizyon

Kıyı Gürcistan Koleji servis öğrenme, küresel bilinç yoluyla yarının liderleri ve vatandaşlar için olağanüstü bir eğitim veren, Gürcistan içinde ve ötesinde öğrenciler için seçtikleri bir üniversite olmak ve girişimciliği yapan edecektir.

Değerler

Kıyı Gürcistan'ın temel değerlerinden Koleji misyon ve vizyonunu çerçeve ve değişen zaman ve öncelik ayarı sayesinde kurum rehberlik:

Kaliteli eğitim:

değerleri ve soruşturma ve yaratıcılık hem de kucaklayan bir keşif ortamı yaratmak, erişilebilir bir öğrenci merkezli bir ortamda, yüksek kaliteli, yenilikçi ve esnek eğitim olanakları ve hizmet sunmayı taahhüt; onların eğitim için aktif sorumluluk almaya öğrencilerin bekliyoruz; yakın öğrenci-öğretmen bağları teşvik; akademik programların sürekli olarak değerlendirmesini sunmak; Öğrenci erişimi ve başarıyı teşvik tüm programları entegre.

Deneyimsel öğrenme:

Kampüste anlamlı deneyimsel ve bütüncül toplum hizmeti entegre ve öğretim ve yansıması ile geniş toplum içinde, hizmet cömertlik bir tutum teşvik sivil sorumluluk öğretim ve toplulukları güçlendirmek, öğrenme deneyimini zenginleştirmek için.

Küresel Farkındalık:

, Kültürlerarası anlayışı teşvik arasında ve öğrenciler, akademik ve idari personel arasındaki saygı ve takdir teşvik ve uluslararası programlar ve küresel topluluklar işbirliği ilişkileri işleyerek katma eğitim veren bağlılık.

Liderlik:

organize, planlama, problem çözme gelişmiş becerileri sayesinde profesyonellik, sorumluluk ve motivasyon desteklemek ve yarının iş gücü ve bölgenin gelişen gelişim ihtiyaçlarını karşılamak için öğrencileri hazırlamak için iletişim Avukatı liderlik rolleri.

Girişimcilik:

sosyal ve toplumsal amaçları bu girişimci stratejileri demirleme yaparken eğitim süreci boyunca keşif ve yenilik aşılamak.

Konumlar

  • Brunswick

    College of Coastal Georgia One College Drive, 31520, Brunswick

    sorular