Keystone logo
Chadron State College School of Liberal Arts

Chadron State College School of Liberal Arts

Chadron State College School of Liberal Arts

Tanıtım

1911'de kurulan Chadron State College, Nebraska'nın batı yarısındaki tek dört yıllık, bölgesel olarak akredite edilmiş üniversitedir. Kökleri öğretmen eğitimine dayanan bir kamu kurumu olan Chadron State, çok çeşitli lisans ve lisansüstü programları olan kapsamlı bir kolej haline geldi. Kolej, erişilebilirliği ve satın alınabilirliği ile gurur duyuyor ve çeşitliliğe ve insanlara ve düşünceye dahil olmaya değer veriyor. CSC ayrıca öğrencileri ve çalışanları için etkili deneyimlerden ve sonuçlardan yararlanmaya çalışır ve öğrenci katılımının ve öğrenmenin misyonunun temel bir bileşeni olduğunu kabul eder:

"Chadron State College, High Plains bölgesini ve ötesini zenginleştirmek için bilgili ve ilgili liderleri ve vatandaşları besleyen deneyimler sunuyor."

Kolej, işbirliğini kutlamayı seçer ve kampüsteki her bölüm arasında uyum sağlamak için gayretle çalışır. Aslında uyum, üniversitenin stratejik planlar koleksiyonu olan Chadron State 2030'un çok önemli bir unsurudur. Chadron Eyaleti 2030, Ana Akademik Planı, Kampüs Ana Planı ve Chadron Eyalet Vakfı'nın kapsamlı kampanyasını bir araya getiriyor. Üçü de öğrenciler için yüksek kaliteli bir öğrenme ortamı ve yaşayıp çalışmak için ilgi çekici ve ödüllendirici bir yer yaratmak için birlikte çalışır.

Konumlar

  • Chadron

    Main Street,1000, 69337, Chadron

    sorular