Keystone logo
Cardiff University BSc Psikolojisi
Cardiff University

BSc Psikolojisi

Cardiff, Birleşik Krallık

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28.200 / per year *

Kampüste

* Yurtdışı için | ikinci ve üçüncü yıl için: 9.250 £ / birinci yıl: 9.000 £

Tanıtım

Psikoloji, zihin ve davranışın sistematik ve bilimsel olarak incelenmesidir. Psikologlar hem bireysel olarak hem de sosyal bir grubun parçası olarak nasıl düşündüğümüzü, hissettiğimizi ve hareket ettiğimizi incelerler. Psikoloji, sağlık ve sosyal hizmetlerde, endüstri ve ticarette ve eğitimde geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Bu üç yıllık programda, psikolojiyi sosyal, bilişsel ve biyolojik yönlerine vurgu yaparak bilimsel bir bakış açısıyla inceleyeceksiniz. Aktif bir araştırma ortamına gömülü olan bu kurs, insan davranışını tahmin etmenizi ve açıklamanızı sağlayacak kritik nicel ve nitel beceriler geliştirecektir.

Bu kurs, İngiliz Psikoloji Derneği tarafından akredite edilmiştir ve Birleşik Krallık'ın önde gelen psikoloji araştırma bölümlerinden birinden gelen hevesli, araştırma konusunda aktif eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Neden Bu Katı Öğrenin?

Bu üç yıllık programda, psikolojiyi sosyal, bilişsel ve biyolojik yönlerine vurgu yaparak bilimsel bir bakış açısıyla inceleyeceksiniz. Eğitiminiz, çoğu zaman kendi alanlarında önde gelen uzmanlar olan araştırmacılar tarafından verilecektir.

İngiliz Psikoloji Derneği (BPS) tarafından akredite edilmiştir

Bu program, BPS tarafından belirlenen yüksek kalite eğitim standartlarını karşılamaktadır.

En iyi 10

Birleşik Krallık'ta psikoloji alanında ilk 10'da yer almaktayız (Complete University Guide, 2024).

Derecenizin Bir Parçası Olarak Mesleki Deneyim Kazanma Fırsatı

Profesyonel Yerleştirme ile Psikoloji (BSc) kursumuzda profesyonel deneyim kazanma fırsatı sunan sadece birkaç psikoloji okulundan biriyiz.

96 İstihdam

Mezunlarımızın %96'sı kurslarını tamamladıktan 15 ay sonra istihdam edilmekte, ileri eğitim almakta veya her ikisini de yapmaktadır (Mezun Sonuçları Anketi, 2021/22).

Kurs Tasarımı ve Sunumunda Yer Alan Uluslararası Alanda Tanınmış Araştırmacılar

Araştırmalarımızın %95'i dünya lideri veya uluslararası düzeyde mükemmeldir (Research Excellence Framework, 2021). Toplumun ve çevrenin karşı karşıya olduğu büyük zorlukların üstesinden gelmek için psikoloji yelpazesinde çalışan araştırmacılar tarafından eğitileceksiniz.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

Chat with students

sorular