Keystone logo
Cambridge College

Cambridge College

Cambridge College

Tanıtım

45 yıldan fazla bir süredir Cambridge College , yetişkin öğreniminde lider ve öncü olmuştur. Boston, Massachusetts'teki ana kampüs ve ülke çapındaki dört bölgesel konumla, çeşitli yetişkin öğrenci nüfusuna akademik olarak mükemmel, zaman açısından verimli ve uygun fiyatlı yüksek öğrenim sağlıyoruz.

Özel, kar amacı gütmeyen bir kurum olan Cambridge College , New England Yüksek Öğretim Komisyonu (NECHE, eski adıyla NEASC) tarafından akredite edilmiştir; Çeşitli derece ve sertifika programlarımız, öğrencilerin kariyerlerinde ilerlemek için ihtiyaç duydukları kimlik bilgilerini kazanmalarını sağlar.

Cambridge College , sonbahar, ilkbahar ve yaz aylarında yüksek kaliteli akademik programlar sunar. Çalışan yetişkinler için uygun olan kursların çoğu akşamları ve hafta sonları verilmektedir, çoğu yerinde ve çevrimiçi bileşenleri harmanlamaktadır. 450'den fazla tam ve yarı zamanlı öğretim üyemiz, deneyimlerini sınıfa taşıyan akademisyen-uygulayıcılardır. Her yıl 3.000'den fazla öğrenciyi lisans, yüksek lisans ve doktora programlarımıza kaydettiriyoruz; ve Sertifika ve İleri Lisansüstü Çalışmalar Sertifikası (CAGS) programları.

30.000'den fazla mezunumuz, Cambridge College eğitiminin kalite ve değerinin en iyi kanıtıdır. Her gün, dünyanın dört bir yanında, öğretim ve liderlik yaptıkları okulları, çalıştıkları sağlık ve sosyal hizmet kurumlarını ve yaşadıkları ve hizmet ettikleri toplulukları değiştiriyorlar. Dünya üzerindeki etkileri, Cambridge College açık kapılar ve erişilebilir fırsatlarla başlar.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Boston

    Rutherford Avenue,500, 02129, Boston

    sorular