Keystone logo
Booth University College - Winnipeg Davranış Bilimleri Lisans Derecesi
Booth University College - Winnipeg

Davranış Bilimleri Lisans Derecesi

Winnipeg, Kanada

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Booth University College'daki Davranış Bilimleri programında Bachelor of Arts (BA) size sosyoloji (sosyal davranış çalışması), psikoloji (zihin ve davranış çalışması) ve sosyal bilimlerde genel bir temeli birleştiren benzersiz bir odak sağlar. Sosyoloji okumak, dünyanın nasıl işlediğine dair anlayışınızı değiştirecektir. Sizi ve dünyanızı şekillendiren sosyal güçlere duyarlı bir bakış açısı geliştireceksiniz. Eğitim, siyaset, ekonomi, din, kültür ve Kanada toplumunu yeni şekillerde göreceksiniz. Psikoloji çalışması, bireysel farklılıkları ve insanların davranışlarının biyoloji ve kültür tarafından nasıl şekillendirildiğini takdir etmenizi sağlayacaktır. Aklın, zekanın, bilincin, hafızanın ve kişisel kimliğin doğasıyla boğuşacaksınız.

Booth'ta okumak

Booth University College'da Davranış Bilimleri Lisansı öğrencisi olarak, insanların ve toplumların nasıl ve neden böyle davrandıklarına ve bu anlayışı Hıristiyan bir dünya görüşüyle nasıl bütünleştireceğinize dair gerçek bir anlayış kazanma konusunda eşsiz bir konumda olacaksınız. sosyal adalete odaklanıyor. Sosyal açıdan dezavantajlı kişilere yönelik anlayışınızı ve bağlılığınızı geliştireceğiz ve sizi dünyadaki değişimin bir temsilcisi olmaya hazırlayacağız.

Bu görevi, sosyal değişim hakkında eleştirel düşünme geliştirerek, öğrencileri 'gerçek dünya' araştırmaları yapmaya teşvik ederek, stajlar sunarak ve sosyal güçler, insan fizyolojisi ve gelişimi, çeşitlilik ve sosyal kurumlar hakkında bir anlayışı teşvik ederek başarıyoruz. Disiplinli burs, etkili öğrenci merkezli öğretim ve deneyimsel eğitim yoluyla, öğrencilerimizi yalnızca bireysel, yerel, ulusal ve küresel değişim kalıplarını yetkin bir şekilde yorumlamaya değil, aynı zamanda insanların yararına sosyal değişime etkin bir şekilde katılmaya hazırlıyoruz. Booth University College deneyiminiz, çalışmalarınızı geliştirmek için eğitim amaçlı bir seyahat deneyimi ekleme fırsatını da içerebilir.

Müfredat

Program Sonucu

Okul Hakkında

sorular