Keystone logo
Bluffton University

Bluffton University

Bluffton University

Tanıtım

Bluffton, sen olağanüstü lisans, yüksek lisans ve sürekli ve mesleki eğitim programlarının emin olabilirsiniz.

Keşif, toplum, saygı ve hizmet bizim dört kalıcı değerler somutlaşan, size bir küresel pazarda kullanılmak üzere kişisel ve profesyonel hedeflerine ulaşmak yardımcı olan bir karakter inşa eğitim bulacaksınız. Barış ve hizmet Mennonite değerleri Topraklı, Bluffton inancı geleneği kişisel keşif ve inanç gelişimi için yararlı bir çerçeve olarak hizmet vermektedir. Diğer bir deyişle, Bluffton de bir küresel topluluk için Hıristiyan değerlerini geliştireceğiz.

Birden fazla 1,100 çok yönlü bir öğrenci vücuda Ev, Bluffton Bluffton, Ohio köyünde küçük Riley Creek bankalar hattı yemyeşil, ağaçlık gerekçesiyle 65 dönüm arazi üzerinde yer almaktadır. Eğer akranları ve özel fakülte ile ilişkileri geliştirmek gibi hızla bizim kampüs toplumun bir parçası hissedeceksiniz.

Bir lisans öğrencisi olarak, aktif öğrenci hayatı kolay ev-away-from-home atmosferi konuksever, yakın örme yeni arkadaşlar yapmak için yapar.

Akademik Programlar

Akademik programlar içinde öğrenme Bluffton yaklaşımı ders kitabı çalışmasında, konferanslar, kampüs faaliyetleri, hizmet imkanları ve Amerika Birleşik Devletleri ve dünyada götürecek kültürlerarası seçenekleri ile anlamlı, kişisel etkileşimleri birleştirir.

Kariyer İlerlemesi

Bizim yüksek lisans ve sürekli eğitim programları iş, aile, kilise ve diğer taahhütleri dengelerken mümkün derecesini tamamlamak için yapmak. Lisans ve sürekli eğitim sınıfları elverişli Bluffton, Archbold ve Piqua, Ohio sunulmaktadır.

Bluffton Fark

Bluffton ancak Bluffton öğrencilerin çoğunluğu Mennonite değil, Mennonite Church-ABD ile bağlanmıştır. Bu, tüm öğrencilerin keşfetme ve kendi inançlarını kendi gelmeye davet ediyoruz bir atmosfer yaratır.

Tarihçe

Bluffton Little Riley Creek, kuzeybatısında Ohio'da küçük bir kasabada kıyısında yer alan, Bluffton Üniversitesi Merkez Mennonite Koleji olarak 1899 yılında kuruldu. Taşı okulun ilk bina için atılmıştır gibi, Nuh C. Hirschy, Bluffton ilk başkanı, yapının kendisi kadar dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır bir fikir yaptığı açıklamalar tamamladı: ". Bize büyük şeyler bekliyoruz istiyorum" Biz var ve biz bunu yapmaya devam.

Bluffton Mennonite Church ABD ile bağlı iken, onun öğrencileri, öğretim üyeleri, personel ve mezunlar mutlaka Mennonite değildir. Elmer Neufeld, üniversitenin yedinci cumhurbaşkanı "Bluffton bu deneyimin dışında büyüyen güçlü bir Hıristiyan kilisesi barış tanıkla, Mennonite ziyade daha nasılsa çeşitliliği için Mennonite az, ancak görülmemelidir." Gözlenen Öğrencilerin her yeni nesil - keşif, toplum, saygı ve hizmet - Bugün, Bluffton temel değerlerimiz boyunca geçen taahhüt devam ediyor.

GÖREVİMİZ

"Programlarının tüm aşamalarında mükemmellik için bir arzu ile tarihi bir barış kilise geleneğinden Şekilli ve beslenen, Bluffton Üniversitesi nihayetinde, tüm halklara hizmet için, sorumlu vatandaşlık için, yaşam için her kökenden öğrencileri yanı sıra meslek hazırlamak ve istiyor Tanrı'nın evrensel krallığının amaçlı. "

Mennonite İNANÇ

Mennonites iman harika affirmations, onların Hıristiyan kardeşlerimizle, iman: Tanrı, İsa, İncil'i gücü, Kutsal Ruh'un iş ve kutsal otorite efendilik insan olma.

Mennonite miras, bu inançlar ayırt edici vurgu yol açmıştır; inanç gönüllüdür; Hıristiyanlar sevgi, uzlaşma ve barış içinde bir yaşam denir; adaletsizlik iyi üstesinden olmaktır; mutluluğun maddi refahı daha fazladır; ahlaki otorite siyasi iktidarın daha fazladır; hayat sadece yaşadığı olmaktır; doğanın tüm şükran ve bulaşıkçılık duygusu ile aziz olmak Allah'ın bir armağanıdır; ve sevgi dolu, kurbanlık hizmet Mesih'e bağlılık en yüksek ifadesidir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Bluffton

    1 University Drive, , 45817-2104, Bluffton

    sorular