Keystone logo
Bluefield College

Bluefield College

Bluefield College

Tanıtım

Bluefield College , dünyayı dönüştürmek için hizmetkâr liderler geliştiren, İsa merkezli bir öğrenme topluluğudur.

Hıristiyanlar, İsa Mesih'i örnek hizmetkâr lider olarak tanımlarlar. Mesih, kendisine hizmet edilmek için değil, hizmet etmek için geldiğini paylaştı. Bir hizmetkâr lider, Ruh'un meyveleriyle sergilenen - sevgi, neşe, barış, hoşgörü, nezaket, iyilik, sadakat, nezaket ve özdenetim - yaşamaya ek olarak, alçakgönüllüdür ve sözlerinin ve eylemlerinin konuşmasına izin verir. kendileri için. Nihayetinde, hizmetkâr bir lider, önemli bir hayat yaşamak ve başkalarının hayatlarında bir fark yaratmak ister.

Hizmetkâr liderlik, önce bir hizmetçi olmaktır, önce başkalarına hizmet etme doğal hissinin gelmesine izin verir ve sonra bilinçli bir seçim yoluyla kişiyi liderlik etmeyi amaç edinir. Bu, hizmetkâr liderin diğer insanların en yüksek ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmasıyla kendini gösterir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Bluefield

    College Drive,3000, 24605, Bluefield

    sorular