Keystone logo
Business and Language College Spain 4 yıllık Uluslararası İşletme Yönetimi ve İspanyolca diploması
Business and Language College Spain

4 yıllık Uluslararası İşletme Yönetimi ve İspanyolca diploması

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

EUR 5.200 / per semester

Kampüste

Tanıtım

Uluslararası İşletme Yönetimi ve İspanyolca programımız 4 yıllık kapsamlı bir lisans derecesidir.

Bu multidisipliner derece, teorik bilgiyi gerçek dünya uygulamalarıyla harmanlayarak ve yönetim, finans, hukuk ve dijital teknolojilerde temel becerileri geliştirerek öğrencileri küresel iş arenasında başarıya hazırlar. Bu programın Uluslararası İşletme Yönetimi modülleri %100 İngilizce olarak verilmektedir.

Dört yıl boyunca günlük yoğun İspanyolca dersleri alacak ve kursu İspanyolca'da profesyonel akıcılıkla bitireceksiniz. Üniversite programımızın esnekliğini deneyimleyin: 1. ve 4. yıllarınızı canlı Madrid'de tamamlayın ve 2. ve 3. yıllarınız için Malaga, Barselona veya Valensiya arasında seçim yapın.

Neden Uluslararası İşletme Yönetimi ve İspanyolca Derecemizi okumalısınız?

Bu dört yıllık akredite derece programı, uygulamalı iş daldırma yoluyla gerçek dünya becerilerini vurgulayarak mezunların mezun olduktan hemen sonra uluslararası ticaretin dinamik dünyası için iyi donanımlı olmalarını sağlar. Ayrıca, en yeni dijital teknolojiler, hukuk, etik ve girişimcilik konularına odaklanarak öğrencileri küresel pazarlarda başarılı olmaya hazır, yenilikçi liderler ve çeşitli iş ortamlarında etkili karar vericiler olmaya hazırlar.

Bu kurs esnek konumlu bir kurstur, yani ilk yılınızı Madrid'de geçirmeniz gerekirken, sonraki üç yılı İspanya'daki diğer konumlarımızdan birinde geçirebilirsiniz. İspanya hakkında çok daha fazla şey keşfedebilecek ve aynı zamanda 4 yıllık programınız boyunca çeşitli yerlerde değerli bağlantılar kurabileceksiniz.

İdeal Öğrenciler

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular