Keystone logo
Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Tanıtım

Binghamton Üniversitesi, New York Eyalet Üniversitesi (SUNY), New York'un 1 numaralı devlet üniversitesidir ve yakın zamanda Forbes tarafından "Yeni Fildişi Sahilleri" arasında gösterilmiştir. 100'den fazla ülkeden 1.500'den fazla uluslararası öğrenci de dahil olmak üzere 18.000 lisans ve lisansüstü öğrenciden oluşan orta ölçekli bir üniversiteyiz. Binghamton, altı okulda ve 130'dan fazla akademik programda, her branştan öğrenciler için çeşitli özel onur programları ve birinci sınıf araştırma fırsatları ile üst düzey eğitim sunmaktadır.

Kampüste, 21 NCAA Division I takımı ve 450'den fazla öğrenci liderliğindeki kulüp ve organizasyonla her zaman yapacak bir şeyler vardır. Binghamton Üniversitesi, öğrencilerin sanatı, yerel restoranları ve profesyonel sporları keşfedebilecekleri canlı bir şehir merkezine sadece birkaç dakika uzaklıkta, pitoresk tepelerin arasında yer almaktadır. New York City, Boston ve Toronto gibi büyük şehir merkezlerine sadece birkaç saat uzaklıktayız ve ödüllü kariyer merkezimiz öğrencileri ülke ve dünya çapındaki fırsatlara bağlamaktadır.

Binghamton, öğrencilerin hem sınıf içinde hem de sınıf dışında öğrenmesini ve başarılı olmasını desteklemek için sayısız kaynak sunar. Uygun fiyatıyla birlikte Binghamton Üniversitesi, ABD üniversiteleri arasında sürekli olarak en iyi sıralamayı elde etmektedir.

Konumlar

  • Binghamton

    4400 Vestal Parkway East Binghamton, NY, 13902, Binghamton

sorular