Keystone logo
© BIMM University
BIMM University

BIMM University

BIMM University

Tanıtım

BIMM Üniversitesi olarak Birleşik Krallık, İrlanda ve Almanya'daki 14 okulumuzda 8.000'den fazla öğrenciye modern müzik, sahne sanatları, film yapımı ve yaratıcı teknoloji alanlarında çok çeşitli kurslar sunuyoruz. Öğrencilerin kariyer potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına olanak tanıyan yaratıcı endüstriler eğitiminde en yüksek kaliteyi sağlama konusunda uzun süredir devam eden bir taahhüdümüz var.

40 yıldır öğrencilerimizi yaratıcı endüstrilerin taleplerini karşılamak için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerilerle donatıyor ve endüstriye hazır hissederek mezun ediyoruz. BIMM Üniversitesi, akademik hayatın ötesinde, ortak bir tutku, yaratıcılık ve inanç sistemi üzerine kurulu bir topluluk sunuyor. Kapsayıcı kültürümüz, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır, bizi birbirimize bağlar ve ileriye götürür.

BIMM Üniversitesi Hakkında

Yaratıcı endüstriler için bir üniversite

BIMM Üniversitesi, 40 yıldır öğrencilerimizi yaratıcı endüstrilerin taleplerini karşılamak için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerilerle donatmaktadır.

Bir BIMM öğrencisi olarak, rakipsiz bağlantılara ve gerçek dünya sektör deneyimlerine erişimi olan benzersiz bir yaratıcı topluluğun parçası olacaksınız. Kendiniz olma ve yerinizi bulacağınız sektörlerle yakın işbirliği içinde çalışan bir ortamda eğitim alma fırsatına sahip olacaksınız.

Eğitimimizi bugünün ve yarının yaratıcı endüstrilerinin ihtiyaçlarını gerçek ve kanıtlanabilir bir şekilde karşılayacak şekilde tasarlıyoruz. Müzik, film, medya ve sahne sanatları alanlarında kurslar sunuyoruz. Programlarımız en yüksek öğretim kalitesiyle beğeni topluyor ve sektördeki işverenler tarafından büyük saygı görüyor.

Yaratıcı endüstriler eğitimini herkesin yararına yeniden tanımlamak

BIMM Üniversitesi, 100 farklı ülkeden 8.000'den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. İşbirliği ve ağ kurmanın değerlerimizin merkezinde yer aldığı, çeşitlilik içeren personel ve öğrenci topluluğumuzla gurur duyuyoruz.

BIMM, yaratıcı endüstrilerde engelleri ortadan kaldıran ve eşit katılım fırsatları yaratan kapsayıcı ve yaratıcı öğrenme ortamları yaratarak gelecek nesil sektör profesyonellerine ilham veriyor.

BIMM Enstitüsü Berlin Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

Konumlar

 • Brighton

  Brunswick Street West, 38-42, BN3 1EL, Brighton

  • Dublin

   62 – 64 Francis St, The Liberties, Dublin 8, D08 X209, Dublin

   • Birmingham

    93-96 Floodgate St, Deritend, B5 5SR, Birmingham

    • Manchester

     Bank House, Faulkner St, Manchester, M1 4EH, Manchester

     • London

      Barclay House, Effie Rd, SW6 1EN, London

      • Bristol

       25 King Square, BS2 8JN, Bristol

       • Berlin

        Bouchéstraße, 12, 12435, Berlin

        • Essex

         Southend Road, Essex, SS17 8JT, Essex

         sorular