Keystone logo
© photo courtesy of Berlin School of Business and Innovation
Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Tanıtım

Berlin, Hamburg, Paris, Atina ve Barselona'daki kampüsleriyle BSBI, öğrencilerini iş dünyasında gerçekten anlamlı bir etki yaratmaya hazırlıyor. Tüm programlar BSBI'nin üç temel değeriyle zenginleştirilmiştir: girişim, liderlik ve başarı ve günümüz pazarı için pratik ve ilgili becerilerin geliştirilmesine güçlü bir odaklanma içerir. Öğrenciler, en çok aranan becerilere ince ayar yaparak ve alanlarının en iyisi endüstri odaklı akademisyenlerden eğitim alarak mesleki hayallerini sürdürme güvenini kazanırlar. Ayrıca ekstra rehberlik için mükemmel bir kariyer destek ekibinden de yararlanacaklar.

 1. BSBI'nin üyelikleri arasında şunlar bulunmaktadır: AACSB International - The Association to Advance Collegiate Schools of Business, UN-PRME, Erasmus, Erasmus+ ve İşletme Mezunları Derneği (BGA) Bronz üyesi.
 2. Birden fazla çalışma yeri - İyi donanımlı ana kampüsümüz, Almanya'nın başkenti Berlin'in kalbinde yer almaktadır. Almanya, 2021 Bloomberg İnovasyon Endeksi'ne göre dünyanın en yenilikçi ülkelerinden biri. Ayrıca Hamburg, Paris ve Atina'da çalışma yerlerimiz var.
 3. BSBI, çalışmalarınızın yanı sıra diğer taahhütleri de üstlenebilmeniz için harmanlanmış çalışma formatları sunar. BSBI, Sanal Öğrenme Ortamı (VLE) ve e-öğrenme programlarını öğretiminin kalbine entegre etmiştir.
 4. Mükemmel öğrenci desteği - Mükemmel akademik eğitim, garantili küçük sınıflar, endüstri uzmanları ve konuk konuşmacı sunumları sağlıyoruz.
 5. Sınıflar İngilizce olarak verilmektedir ve Ücretsiz Almanca dil dersleri mevcuttur. Bu, mezun olduktan sonra Almanya'daki iş fırsatlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.
 6. Özel kariyer hizmeti - Özgeçmiş atölyeleri ve ağ oluşturma etkinliklerinden kişiselleştirilmiş kariyer tavsiyelerine kadar, ekip, öğrencilere kariyer hedeflerini gerçekleştirmeleri için ihtiyaç duydukları özel hizmetleri sağlamak için hazırdır.
 7. Öğrenim Sonrası Almanya Vizesi - Mezun olduktan sonra Almanya'daki oturma izninizi uzatmak isterseniz, 18 aya kadar herhangi bir sınırlama olmaksızın çalışmanıza izin verecek iş arama vizesine başvurabilirsiniz. Almanya'daki kariyer fırsatlarından yararlanmak için iyi düzeyde Almanca bilmek gereklidir.
 8. Ücretsiz Hukuki Destek: Almanya'ya vardığınızda, yasal ortağımız SERS, vize danışmanlığını ve desteğini tamamen ücretsiz olarak sağlayacaktır.

Öğrenme çıktıları

 • Programlarımız, günümüzün küresel iş piyasasında başarılı olmak için gereken pratik iş becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır.
 • Temelinde girişim, liderlik ve başarı olan programlarımız, öğrencileri en son endüstri trendleri konusunda güncel tutmak için teori ile pratiği birleştirir.
 • Alanınızda istisnai bir lider olmanıza yardımcı olmaya odaklanan lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunuyoruz.
 • Sektör uzmanları tarafından tasarlanan ve sunulan programlarımız, size küresel iş piyasasında öne çıkmanız için gereken rekabet avantajını sağlayacaktır.

Çeşitlilik, Sınıf Büyüklüğü, Öğrenci Memnuniyeti

Özünde girişim, liderlik ve başarı olan BSBI, profesyonel başarınızı garanti altına almak için gereken pratik iş becerilerini geliştirmeye odaklanan sektörle ilgili programlar sunar. Bu programlar, uluslararası pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır. Berlin'deki ana kampüsümüzle BSBI, temsil edilen 90'dan fazla milletten oluşan çeşitli bir öğrenci grubunu cezbetmektedir.

Alanınızda istisnai bir lider olmanıza yardımcı olmaya odaklanan lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunuyoruz. Akademik ortaklarımız şunlardır: University for the Creative Arts (UCA), Concordia University Chicago (CUC) ve International Telematic University UNINETTUNO.

The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), The United Nations – Principles for Sorumlu Yönetim Eğitimi (UN-PRME) ve The Business Graduates Association (BGA) gibi çeşitli kuruluşların üyesi olmaktan gurur duyuyoruz. Bu üyelikler, akademik mükemmelliğe olan bağlılığımızı gösterir, öğrencilerimizin öğrenme deneyimini zenginleştirir ve büyüyen bir lider endüstri oyuncuları ağına erişmelerine izin verir. Bu üyelikler, BSBI'ye bir dizi kaynak ve bir profesyoneller ağına erişim sağlayarak, öğrencilerimize esnek ve uygun fiyatlı programlar sunmaya devam etmemize yardımcı oluyor.

 1. İşletme, pazarlama ve finanstan yaratıcı sanatlara ve BT'ye kadar geniş bir program yelpazesi, şimdi çevrimiçi eğitim alma veya Fransa ve Yunanistan'daki ortaklıklarla uluslararası çok kampüslü bir eğitim alma seçeneği ile.
 2. Küçük sınıflar ve 90'dan fazla milletten oluşan çeşitli öğrenci topluluğu, zenginleştirilmiş bir öğrenme ortamı ve kültür paylaşımı ile sonuçlanır.
 3. Karşılama haftasından akranlara mentorluktan, yeni başlayanlar partileri, iş yarışmaları, yetenek gösterileri ve daha fazlası gibi ders dışı etkinliklerden oluşan olağanüstü öğrenci hizmetleri.
 4. Esnek ödeme planları, kısmi burslar ve promosyon teklifleri.

Kabul

Lisans Programları

 • Yaş: 17 - 20 yaşında
 • Eğitim arkaplanı:
  • Lise mezunu;
  • En az 11 yıllık eğitimin tamamlanmasının ardından verilen unvanlarla;
  • Akademik Nitelikler: GCSE'ye eşdeğer ECCTIS.
 • İş deneyimi: Yok / çevrimiçi fırsatlar patlaması nedeniyle erken yaşta serbest yarı zamanlı işler mümkün.

Lisansüstü Programlar

 • Yaş: 21 - 34 yaşında
 • Eğitim arkaplanı:
  • Lisans/Lisans;
  • En az 3 yıllık yönetim tecrübesinin ilgili iş tecrübesine göre değerlendirilebilir;
  • Potansiyel olarak diğer Lisans Dereceleri ile (kariyer değiştirmek isteyen).
 • İş deneyimi: En az 3 yıllık yönetim deneyiminin ilgili iş deneyimi üzerinden değerlendirilebilir.

Doktora derecesi

 • Yaş: 23 - üzeri
 • Eğitim arkaplanı:
  • İşletmeyle ilgili bir disiplinde tanınmış bir kurumdan lisans derecesi; bir yüksek lisans derecesi veya bir Seviye 7 lisansüstü yeterlilik veya tanınmış bir Kurumdan bir MBA derecesi.
  • Diğer disiplinlerde dereceleri olan adaylar ve lisans veya yüksek lisans derecesi olmayan, ancak diğer akademik niteliklere ve yönetici düzeyinde önemli mesleki deneyime sahip adaylar da başvurabilirler. Kabulleri, bir giriş sınavına ve mülakata başarılı bir şekilde oturmaya tabi olabilir.

ideal öğrenciler

Lisans Programları:

 • Lisans eğitimini yurt dışından almayı düşünen lise öğrencileri;
 • Gelecekte daha yüksek bir maaş almak için iş beklentilerini geliştirmek isteyen öğrenciler.

Lisansüstü Programlar:

 • İstihdam edilebilirliği ve kuruluşlarında daha yüksek maaş şansını artırmak için kimlik bilgilerinin altına bir yüksek lisans derecesi eklemek isteyen genç şehirli profesyoneller/lisans öğrencileri.

Doktora derecesi:

 • Büyük danışmanlık firmalarında, uluslararası perakendecilerde ve moda evlerinde ve diğer hizmet endüstrilerinde veya dünyanın en iyi üniversitelerinde araştırma dereceleri almak isteyenlerde yerleşmeyi garantilemek isteyen profesyoneller.

112194_110926_BSBI.png

Konumlar

 • Berlin

  Alte Post Karl-Marx-Straße 97-99, 12043, Berlin

  • Hamburg

   BSBI Faculty of Creative Industries, Gasstrasse 6B, Kontor N, D-22761, Hamburg

   • Paris

    PPA Business School, 11-13 rue Camille Pelletan, 92120 Montrouge, , Paris

    • Barcelona

     Av. Can Marcet 36-38, Barcelona, 08035, Barcelona

     sorular